Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Párom teljesen ellustult! ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom teljesen ellustult! Minden este elalszik a tv előtt, már nem érdekli a sex. Hiába bújok hozzá, semmi sem történik. Már sérti a női büszkeségemet, hogy csak én erőltetem a dolgot! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
beszélj vele. de ha sokat dolgozik, vagy vannak problémák az is lehet ennek az oka.
2009. márc. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Itt már nincs teendő a párod elérkezett ahhoz a korhoz h minden este TV előtt űlve megiszik 1 pohár sört és elalszik. ien nagyapás élet ez.:D
2009. márc. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát sajnos igazad van!

Minden nagypapi ilyen? Ő még csak 49 éves...

2009. márc. 20. 21:53
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Hát...szerintem a normális pasik 99 %-át jobban érdekli a szex,mint a TV meg az alvás.Szóval lehet,hogy sérti a női büszkeségedet,de máshol kéne keresni a hibát...
2009. márc. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

1. Próbáld féltékennyé tenni egy kamubaráttal, eleinte csak finoman, aztán ha erre sem reagál, akkor fokozatosan "durvulj be". Pl. "Megjegyezte a munkatársam, Béla ma délután, hogy szép a szemem..." --- a férfiak többségében erős uralkodási vágy lakozik, erre próbálj apellálni.

2. Próbálj meg szexisen felöltözni egy lazább estén és valami olyan tettre buzdítani az uradat, amelyet még sosem próbáltatok ki (de a Te fantáziádat meglehetősen izgatja...)

3. Iktasd ki valamilyen módon a tévézési lehetőségeket a lakásodban (pl. kihúzod a fő kábelt az elosztónál) a férjed tudta nélkül, és jegyezd meg neki: "Hmm, legalább ma este rám tudsz figyelni..."

4. Finoman célzol arra, hogy valami baj lehet a potenciájával, talán orvoshoz kellene fordulnia...

5. Az is megeshet, hogy a hitvesednél valaki más van már a képben, esetleg titkon a saját neméhez vonzódik (rengeteg olyan férj van, aki homo- vagy biszexuális és a házassága alatt szenved!)

2009. márc. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Tudom , hogy szeret.

Napközben is sokat puszilgat, simogat, de ez a max.

Felszedtem 20kg-t, nem vagyok már kívánatos, megpróbálok változtatni a külsőmön, talán segít...

2009. márc. 20. 21:58
 7/11 A kérdező kommentje:

21:57-nek!

Köszi, ez tök jó!A kamu pasi egy kicsit durva, nem az én világom, de az ötlet szuper!

Holnap este már nem leszek a gép előtt, ha ez beválik!

Köszi a jótanácsokat!

szia

2009. márc. 20. 22:02
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok! Most jutott eszembe az urad korának láttán, hogy az orvosok szerint létezik férfi menopauza/klimax, de ez nem jelentkezik minden férfinál egyformán. Kevesebb tesztoszteront termel néhány férfiú teste 45-50 éves kor fölött, és lehet, hogy ezért csökkent a libidója. Az alacsony potenciának oka lehet még a magas vérnyomás, prosztataproblémák, cukorbetegség, sok stressz stb.
2009. márc. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ok, akkor majd kíméletes leszek vele..:-)
2009. márc. 20. 22:04
 10/11 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem pofozd fel.
2009. márc. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!