Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sztetek gáz ha ennyire "erőlte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztetek gáz ha ennyire "erőltetem" h mutasson be a szüleinek? 22F

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyunk együtt. Nagyon jó a kapcsolatunk. És hát mivel már kinn hideg van, meg lehet fagyni, ezért tök jó lenne ha pl. tudnánk náluk vagy nálunk összebújni, filmezni egyebek. Persze én is bemutathatnám elsőbb, csak tudom azt hogy amekkora mozgolódás van nálunk nem lehetne nyugodtan lenni. Szal ha tényleg kettesben akarunk lenni azt inkább náluk tudnánk. Szerintetek gáz ha néha-néha felvetem neki ezt a dolgot?
2010. okt. 11. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. okt. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

:D az hogy "elsőbb" az jó parasztosan hangzik , bocs inkább előbb :D.


amúgy meg nem, csak akkor zavaró ha ezt elmondod neki minden nap 20x

2010. okt. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Moszuke ***** válasza:

otthon anyuci-apucinak az emberek általában csak a komoly kapcsolatokat szokták bemutatni.

nem azért mutatják be a párjukat otthon mert utána szeretnének egy jót filmezni.

ezen filózz egy kicsit:)

2010. okt. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem gáz, csak ne állandóan ez legyen a téma, meg más oka is lehet, miért nem tette meg eddig.


Én pl. nem fogom bemutatni a szüleimnek a leendő páromat, mert akiket eddig bemutattam, mind elmarták és idegileg kikészítették, szóval nem akarom a páromat kitenni a szüleim hóbortjainak, csak mert az ő házasságuk zsákutcába jutott.

2010. okt. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Moszuke ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 11:07


azt a qrva

ez megható volt:)

2010. okt. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na pedig te is bemutathatnád, olyan érdekesen fogalmazol hogy nálatok nagy a nyüzsi!De te nem akarsz megfagyni nem a barátnőd, akkor viszont vidd te haza!
2010. okt. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan bevallhatod, csak le akarod fektetni, nyugodt körülmények között:)

Viccet félretéve, én meg pont a bemutatást próbálom elkerülni, nem akarok már megismerni szülőket, cserélnék veled:)

2010. okt. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha ő nem-et mond arra, hogy te szeretnéd megismerni a szüleit, akkor nem vesz téged komolyan.

én az udvarlók közül csak azt a pasit vittem fel a szüleimhez, azt a pasit mutattam be nekik, akinél már úgy éreztem, hogy igen, ő az, ő már az én párom!

26/N

2010. okt. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!