Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar bemutatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar bemutatni a szüleinek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Már lassan 5 hónapja vagyunk együtt a barátommal és még mindig nem mutatott be az anyukájának.nemsokára együtt megyünk külföldre nyaralni aminek a nagy részét ő fizeti..nem hiszem h az anyja nem érdeklődik aziránt akire ennyit költ a fia..ráadásul az anyukája néha ajánl nekünk közös programot de nem is látott még élőben..ha alkalom lenne rá akkor meg mindig vmi kifogást talál ki a barátom, ami miatt nem lehet bemutatnia..és nem tudom h miért..lehet h csak én fújom fel ezt az egészet,de már kezd zavaró lenni :/ van valami ötletetek?:)
2011. aug. 9. 00:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok gondolatolvasó, ötletem meg ezer van, csak egyik se a kérdésedhez való...sry
2011. aug. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Nem kell feltétlen a legrosszabbra gondolnod! Én pl először csak később akartam haza hozni a barátnőm mert tudom hogy a családom kiidegelné rendesen! Most vagyunk nálunk is nagyon sokat, de akkor csak az én szobámban! Szóval ne aggódj lehet hogy hasonló oka van!
2011. aug. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy feszélyezve érezné "magatokat" ha ott lennének
2011. aug. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Amit tudok tanácsolni, tőlle kérdezd meg, nincs ebbe semmi olyan, amire ne válaszolhatna, mégha a család is a problémálya, hisz a barátnője vagy. Sztem ez a legegyszerübb és leghasznosabb
2011. aug. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

princess:


szerintem ne erőltesd! ez nem olyan fontos dolog...fölösleges ezen rágódni :) Majd,ha úgy érzi,hogy be kell mutatnia be fog mutatni! Nyugalom! :)

2011. aug. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet, ezt csak akkor tudod meg ha megkérdezed tőle.
2011. aug. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

magamból kiindulva, én azért nem szeretem bemutatni itthon a lányokat, mert a családom sokszor viselkedik furcsán, mindig etetni akarják azt, aki jön hozzám, de durván, meg néha leszégyenítenek a vendégek előtt. pedig már felnőtt vagyok, de ottbecézgetnek meg stb...Szóval én ezért nem szeretek hazahozni lányokat.


De azt, hogy a ti esetetekben mi a probléma, nem tudhatjuk. Az a legjobb, ha leülsz vele, és őszintén megbeszélitek ezt....mindent csak ezzel lehet megoldani. Egy kapcsolatban fontos a kommunikáció!

2011. aug. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a nyugtatásokat :) nem hiszem h azért mert nem lehetnénk nyugodtan együtt,mert már van külön lakása,és cs az anyukájának kéne bemutatnia..de mégse..volt hogy ott vártam a lépcsőházban csak azért mert anyukája otthon volt..most abban a pillanatban majdnem elsírtam magam.próbálok mindig beszélni vele cs nem tudom hogy hogy hozzam fel :/
2011. aug. 10. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!