Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Húsvétkor fog bemutatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asdface kérdése:

Húsvétkor fog bemutatni a szüleinek hogyan viselkedjek?

Figyelt kérdés

nos ugyis magamat fogom adni csak őszintén szólva félek, mert azt mondja barátnőm(18),hogy nem ígér semmit, hogy az apja engedi-e a dolgot. O.O

az a lényeg,hogy ő ukrajnában él és az apja nagyon félti és őszerinte nem fogja engedni az apja , hogy együtt legyünk ezért félek(egyébként én 23 vagyok és dolgozom)!

:'(


2011. ápr. 11. 06:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmi különöset nem kell csinálnod. Legyél mosolygós, legyenek terveid a jövőre nézve, legyél határozott, és legyen a kézfogásod erőteljes.

Vegyél fel normális ruhát, persze ez természetes, főleg húsvétkor.

Ne viselkedj gyerekesen, és kész. Állj úgy a dolgokhoz, hogy téged szeretni fognak. Én pont így voltam tavaly és a vártnál sokkal jobban fogadtak, azóta úgy érzem befogadtak, szóval csak hajrá!

Ne ijedj meg tőlük, ők jobban félnek tőled, mint te tőlük :)

2011. ápr. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
én is ilyen pozitívan állok a dolgokhoz csak ő mindig lelomboz hogy nagyon bele élem magam :S
2011. ápr. 11. 07:09
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Állj hozzá semlegesen és fogadd meg az első tanácsát. Ha se optimistán se peszimistán nem állsz a dologhoz akkor nem koppansz nagyot és még meglepetés is érhet, és még könnyebb önmagadat adnod. Én is izgultam, de ennek már 5 éve, szherencsére mondhatom, hogy befogadtak.
2011. ápr. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az a fő, hogy ne legyél Nyuszi! Főleg ne húsvéti!

:-))

2011. ápr. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A lehető legszerényebben, legmagabiztosabban és legudvariasabban.Fölöslegesen ne beszél.Kerüld a személyes dolgokat. Ha a beszélgetést te kezdeményezed általánosságokról beszélj.Ha az első bemutatkozás nem sikerül sebaj mert lehet,hogy lesz második is. Gondolj arra, hogy nem az anyjába vagy apjába vagy szerelmes hanem a lányukba. Az emberi értékekre ugy is csak később kerül sor.Szülők jelenlétébe ne tapizz !!!Egyél, igyál keveset.Ne játszd meg magad.
2011. ápr. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A lehető leghülyébben és akkor megúszod egész életedre az anyósodat:D
2011. ápr. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Fogadd el, ha megkínálnak valamivel,persze ha nem szeretsz valamit,nem kell megenned.Lássák,hogy van véleményed,terveid,és főként,hogy szereted a lányukat,vigyázol rá és nem csak szórakozol vele,hanem komolyan gondolod.Ne legyél besz@arva a papától,azt utálják,de a túlzott magabiztosság sem nyerő.Ne kamuzz,hogy bevágódj a szülőknél,előbb vagy utóbb úgyis kiderül,hogy nem egy hipermarket vezérigazgatója vagy,és sosem jártál Thaiföldön,nemhogy nyaralód lenne ott.Ezek persze sarkított példák, de érted mire gondolok.Ha apuka piával kínál,FOGADD EL.Idd meg.
2011. ápr. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Köszönj nekik rendesen, jól nézd meg az arcukat, ha legközelebb is találkoztok, akkor előre tudj köszönni nekik. Mond el nekik, hogy miért vagy ott, és hallgasd végig, amit válaszolnak. Hogy azután mit teszel, az csakis rajtad múlik. Ezt ők is tudják. Tehát nincs probléma.
2011. ápr. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
HUÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ! Elfelejtettük, hogy locsolkodónapon mégy. Kölni csak krasznaja Moszkva. Garantál hatás. Többet nem kell menni. De tényleg azt kérdezd meg a kislánytól, hogy az anyukája szereti-e Ha meglocsolják és hol és mivel ? Lényeges !!
2011. ápr. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És valami normális locsolóvers is kéne,nem a 'sivatagban él a teve,tele van a töke vele...'és társai.Meg a 'zöld erdőben jártam..'-ot is hanyagold,baromi unalmas.Keress a neten valami nem túl elcsépelt versikét,ami frappáns de nem perverz:)
2011. ápr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!