Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarom elvesziteni, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom elvesziteni, de azt se akarom, h ugy jöjjön ki, h erőltetem a kapcs. Ot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

ez volt az alapsztori, azóta van annyi fejlemény, h ma felhivott, és megbeszéltük, h este eljön, és filmezunk. el akart vinni pizzazni is, de inkabb nem megyunk a virus miatt. tudom, kicsit panikos vok :)) amugy vki azt irta, h erőltette a dolgot, és ezt a vkit meg is csalták. nem tudom, h en mennyire erőltettem, tulajdnoképpen, ha éppen annyira akart volna szakitani, akkor megtette volna, nem? én is attól félek, h igy lesz vkije. pedig anyumék szerint megbizható pasi.



majdnem szakitottunk a baratommal, 2 év után. ő rájött, h nem illünk össze, mert sok mindenben különbözünk. felhozta, pl. azt, h nem ugyanazokat a filmeket szeretjuk. azt mondta, h addig mondogattam neki, amig neki is eljutott odaig, és mondom, h de én nem állok készen egy szakitásra, erre ő h ő meg igen. na ekkor összetörtem.. és nem hittem a füleimnek, a baratom ezt mondja?? sirtam, meg minden, és akkor valahogy sikerult megbeszélni, de meg jobban elbizonytalanitott.. alig éltem tul. aztan meg nem tom mitol gondolta meg magat. nem tudom elképzelni, h akkor kivel lennék, ha nem vele. sokat veszekedtunk, mindenki szerint értelmetlen, legalabbis megoldhato dolgokon, én mindig féltékeny voltam, pedig a fiuismerőseim szerint jó csaj vok. és mégis.. az unokatesójára is féltékeny voltam mar. tudom, h beteges, pszichologushoz is jartam mar, segitett is egy kicsit, ő is azt mondta, h nem bennem van a hiba. szeretném megmenteni ezt a kapcsolatot, de mit csinaljak? ő 2 hét mulva megy katonanak. azt mondta, h legyunk realisak, amikor ő hazajön, én megyek egyetemre egy masik városba, és 4 évig ott leszek. hiaba mondom neki, h majd hazajövök, nem hisz benne. félek, mert akarmennyire is bantottuk egymast, szeretem.. de félek, h ő már mást akar. 19, l


2009. nov. 13. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Probáljátok meg nugodtan megbeszélni az egész ügyet, talaláljatok egy megoldást...albérlet stb. Fennáll az is, hogy lehet nem vagytok "egymasnak valók". Beszéljétek meg nyugodtan és talaltok megoldást.
2009. nov. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem mehetunk albérletbe, mert én még 19 vok, suliba jarok, szüleimnél lakok, ő meg az anyjaval. ezt nem is terveztuk. jo, meg akarom vele beszélni, de mi lesz, ha közben megcsal?
2009. nov. 13. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!