Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szexelnél egy férfivel akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelnél egy férfivel akinek az élettársa 6hónapos terhes? Nincs megtiltva de mégsem akar szeretkezni a pasival, és egyéb módon sem elégíti ki.

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 12:35
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
100%
Mondtak itt már jó sokat neked, de talán azt nem, hogy lehet, nem is te vagy a hibás, hanem az a gané, aki a terhes felesége mellett képes más nőre ránézni. Kívánom, hogy szexeljetek egy jót, és valaki lássa meg véletlenül, és mondja el annak a szerencsétlen nőnek, hogy minél hamarabb kirughassa otthonról. Könnyű Katát táncba vinni, ha ő is akarja! Neked meg azon kell elgondolkoznod, hogy megéri-e, ha a te férjed megtudja, és otthagy benneteket, és a gyermekeid csonka családban, igazi értékek nélkül nőnek fel. Én is voltam nős férfival, de akkor még hügye 19 éves voltam. 27 évesen már megváltozik az ember felfogása. De én akkor sem téged hibáztatlak, hanem azt a pasit, aki neked kell.
2009. márc. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnék utána tükörbe nézni.vcsináltam már egy két köcsög dolgot,de leköpném magam ha ilyet csinálnék.ha neked van gyomrod hozzá,hát egészségedre.Mindenki úgyis azt kapja vissza az élettől,amit beleadott.
2009. márc. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
100%
Abban igazat adok,hogy kettőn áll a vásár,a férjnek nem lenne kötelező megdugnia téged,de azért ne bújjál ki a felelősség alól,ha esetleg kérdőre von a felesége.. te is lesüllyedsz ezáltal a férfi szintjére,nem mentség,hogy ugysincs rendben a kapcsolatuk,bla bla.
2009. márc. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
100%
de ha van gyereked és férjed mégis minek akarod megdugatni magadat egy másik pasival?
2009. márc. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg a fele sem igaz annak amit a férfi mond. Honnan tudod, hogy otthon az van, amit leirtál? Láttad? Ott voltál? Vagy csak mondta a férfi? Csak azért mond ilyeneket, hogy sajnálatot csikarjon ki, és könnyebben megkapjon téged. egy ilyen gusztustalan állat nekem nem kellene, még a teste sem.
2009. márc. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim válasza:
100%
Gratulálok h egyáltalán megfogalmazódott benned ez a kérdés!!!!!!!!!!Kiváncsi lennék te mit szolnál hozzá ha te lennél terhes és a te patkány férjed menne el prostizni,mert az ilyen nő egy prosti,vagy mondhatnám h kályhacső....
2009. márc. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:

Gyerekek, gyerekek. Nyugalom. Nézzétek az előző oldalakat is..

14:00! Ötös!

Köszi mindenkinek a választ!

Ami igaz: 25/N a férjem 30 éves és van egy 2 éves kislányunk és tényleg kívántam a szexet a terhességem alatt.És valóban nem értem azokat a nőket akik nem segítenek a párjuknak..


Már van egy diplmám most a másodikat csinálom de ez csak a a TDK-m hoz kellett.


megosztom a felméréseim eredményét (nem csak az itteniek alapján)

1. ffi aki kívánja a kedvesét pocakkal együtt ideális esetben ez kölcsönös ott nincs megcsalás

2. a ffi számára nem vonzó a pocakos kedvese, de a vágyai tombolnak, itt félrelép, de csak a teste miatt és csak akkor ha egyéb módon nem elégíti ki a kedvese (fontos számára, hogy a pocak takarva legyen és ne lássa aktus közben)

3. a ffi kívánná a párját áldott állapotban is, de a nő elutasítja. Ilyenkor a férfi tartja magát az első spontán magömlésig. Ez számára annyira kínos, hogy keres egy szeretőt és ez nem jó, mert itt 10-ből 8 a szeretővel marad a 9 hónap után is.


köszönöm a válaszokat.


Boldog babavárást!

És csak okosan kismamik. Ne tégy olyat amit nem kívánsz, de a párodat ne hanyagold el.

2009. márc. 21. 08:00
 48/49 anonim válasza:
100%
Hát annyira beleélték magukat hogy már nem olvasnak semmit csak mondják és mondják. Hát ezt jól kihoztad belőlük. Gratulálok ötösre vizsgáztál:)))
2009. márc. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 A kérdező kommentje:
Igen, igen. Hihetetlen, lehet, hogy nem csak TDK-nak de szakdogának is megírom.
2009. márc. 21. 20:16
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!