Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szexelnél egy férfivel akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelnél egy férfivel akinek az élettársa 6hónapos terhes? Nincs megtiltva de mégsem akar szeretkezni a pasival, és egyéb módon sem elégíti ki.

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 12:35
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%

A válasz egyértelmű nem! Én is pocakos vagyok, és tényleg nem a szex a legfontosabb per pillanat. Tudom, hogy a páromnak szüksége lenne rá, érezteti és mondja is, de nekem nem megy, csak nagyon ritkán.

Elítélendő a pasi részéről is, ha ezt megteszi a terhes párjával.

2009. márc. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
86%
Jah és nem voltam amúgy szent életű angyalka az életemben végig, voltak kalandjaim, barmoltam szét magamnak már kapcsolatot(megcsaltam a párom, szingli pasival), mert épp egy jóképű pasinak is és nekem is viszketett, szóval nem szentbeszédnek szántam, csak leírtam amit én most megélek. És ezek után (ez előtt is tabu volt a foglalt pasi) mit tennék.
2009. márc. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy senkit nem bántotok meg vele????!!!!

De igenis megbántotok!!! Azt a nőt aki az adott pasi gyerekét várja!!!! Aki az adott pasi felesége!!!

És akivel egy családot alkotnak!!! Milyen érzés lett volna neked ha te gyereket szülsz annak akit szeretsz, erre ő meg félrek.r mással, mert neki épp hiányzik a szex.

Akár milyen kapcsolatba belemászni gusztustalan szerintem, főleg egy olyanba ahol jön a baba!!!

És hülyeség azzal álltatnod magad hogy úgyse derül ki ezért nem fáj senkinek!! Ki fog derülni elhiheted!! Mindig kiderül!!!!

2009. márc. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
100%
A másik meg a pasitól is szép húzás hogy a sexhiánya miatt megtenné ezt a feleségével. Nyilván közösen akarták a gyereket, és nyilván tisztába volt vele ő is, hogy benne van a pakliban hogy kevesebbet fognak szexelni, vagy hogy a felesége terhesen nem is fogja kívánni. De ha egy ilyen miatt felrúgná a kapcsolatát, alapból nem kellett volna gyereket vállalnia...
2009. márc. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:
nem a felesége. és ha tudja, hogy az élettársának vannak igényei, miért nem elégíti ki egyéb módon. Én tényleg sajnálom a pasit 9hónap szex nélkül..Szerintem ezt a kismamának is sejtenie kéne.
2009. márc. 19. 13:25
 26/49 A kérdező kommentje:
a férfi nem akarta a gyermeket
2009. márc. 19. 13:27
 27/49 anonim ***** válasza:
90%

Tudod mit, akkor hajrá, dugasd meg magad a pasival, hogy jó legyen neki.

Önzőek vagytok, Te azért, mert úgy gondolod jogod van "segíteni",mert annyira "szerencsés" voltál a terhességed alatt, hogy megmaradt a szexistennői vénád, a pasi meg azért, mert arra a tetves 46hétre nem bír csomót kötni a farkra, és csak az után megy.


Pont egymásnak valók vagytok.

(megvan még a csemetéd apja melletted?)

2009. márc. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:
Szóval? Én az ilyen nőt ítélem el. Aki azt mondja, hogy szedi a gyógyszert és nem szól csak már mikor nincs mit tenni.Elég önző dolog.
2009. márc. 19. 13:32
 29/49 A kérdező kommentje:

ne csak neki legyen jó, hanem nekem is.. :)

természetesen a gyermekeim édesapja a férjem.

2009. márc. 19. 13:36
 30/49 anonim ***** válasza:
100%
Mért tetted fel a kérdést, ha már eldöntötted mit teszel? De tudod rengeteg ilyen "szerencsétlen" férfi van még, akit elhanyagol az "aljas" felesége. Azokkal mind végig kefélteted magad, vagy ők nem érdemelnek sajnálatot?
2009. márc. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!