Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szexelnél egy férfivel akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelnél egy férfivel akinek az élettársa 6hónapos terhes? Nincs megtiltva de mégsem akar szeretkezni a pasival, és egyéb módon sem elégíti ki.

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 12:35
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
100%

Hàt, talàn mert terhesen van màs bajunk is...

Voltàl màr terhes? A hormonjaid minden honapban ossze-visszazavarnak, hol sirsz, hol rohogsz mint egy hulye, hol majd megorulsz a szexért ( ezért imàdja a pasik 99 %-a a vàrandos pàrjàt), hol a hàtad kozepére kivànod a pàrod simogatàsait is.

Ugyanakkor ez az az àllapot, amikor a no és a férfi nagyon egymàsra van utalva, a nonek szuksége van arra, hogy a férfi tàmogassa, elfogadja a hisztijeit, a férfinek pedig arra van szuksége, hogy a no segitsen neki apàvà vàlni. Egyre buszkébbek lesznek. De mint làtom, van nak kivételek.

2009. márc. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
100%
szanalmas kis csitri aki igy gondolkodik mint te.megerdemelned hogy valaki ugyanezt tegye veled .aztan magadra vehetsz
2009. márc. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Most léptem a 7.hónapba, és bizony per pillanat nem a sex a legfontosabb dolog az életemben, és nem is megy hatalmas pocakkal. És mégsem akar a párom erőltetni semmit sem, sőt. Érezteti, ha épp lehetne akció, de ezen túl semmit nem vár, ha kedveskedek neki, akkor azt örömmel veszi.

Minden nő megváltozik mikor terhes lesz, mind fizikailag, mind érzelmileg. Ilyenkor nagyon sérülékenyek vagyunk, és ha a párunk erre a kis időre sem képes empátiát mutatni, bizony bizony összetörünk teljesen, csak egy apró külsőség: a modell alkatú csajnak is hatalmas pocakja lesz, felpuffad, még akkor is ha vigyázz magára, és ezzel is meg kell birkóznia mikor tükörbe néz, hogy nem éppen hasonlít a kismama korszak előtti Nőre, és van akit ilyenkor nem is kíván a párja, szeretgeti ugyan, babusgatja, de akkor is elbizonytalanítja a nőt...


Ha nekem lenne lehetőségem egy mindjárt apukával henteregni, lehet utána szembe is hánynám magam. Pláne az után, hogy átélem mennyire szükségünk van a támogatásra.


Az a baj, hogy amíg nem tapasztalod meg, azt a helyzetet, amit a pasi élettársa megél, addig valóban agyalni fogsz a megtegyem vagy semen, és nem lesz evidens, hogy nem kéne, Tilos.

És a csak szex is bőven elég.


Ha van saját magaddal szemben tartásod, akkor nem teszed meg.

2009. márc. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
100%

Te voltál már terhes? Nem véletlen nevezik más állapotnak!! Mi az, hogy aki terhesen nem szexel magára vessen?! Én a 2. gyerekemmel veszélyeztetett voltam a felétől, a szülés után 4 hónapig nem mnet a szex. Az uram félre is lépett....... Tudod milyen érzés???


Ha lefekszel egy olyan pasival, akinek terhes a felesége, akkor egy gerinctelen alak vagy!!


Az ilyeneket remélem a Jóisten megbünteti alaposan!!!!

2009. márc. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
100%

És magára vessen aki nem szeretkezik terhesen-re reagálnék még egy picikét.

Volt olyan hét amikor azt hittem megőrülök, ha nem lesz egy kis... Na mire az ágyig értünk, addigra annyira kimerültem, hogy el is aludtam azonnal, és csak reggel moccantam meg legközelebb.

A szándék pedig megvolt...

7hós kismama

2009. márc. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
100%
nem,nem,nem!!
2009. márc. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:
Tudom milyen a más állapot. Én végig kívántam a szeretkezést.
2009. márc. 19. 13:11
 18/49 A kérdező kommentje:
De miért nem? Ha senkit nem bántunk meg vele..
2009. márc. 19. 13:14
 19/49 anonim ***** válasza:
100%
Jó, te ilyen vagy. Örülj neki. De minek kell belemászni más életébe??? Keress magadnak független pasit!!
2009. márc. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:
Soha nem derülne ki így nem is mászok bele senki életébe
2009. márc. 19. 13:17
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!