Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szexelnél egy férfivel akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelnél egy férfivel akinek az élettársa 6hónapos terhes? Nincs megtiltva de mégsem akar szeretkezni a pasival, és egyéb módon sem elégíti ki.

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 12:35
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
Az a kérdés hogy sexelnék-e más pasijával miközben a nője terhes, vagy hogy sexelnék-e a pasimmal ha terhes lennék. Az elsőre a válasz egyértelmű nem, mert nem rontanék bele egy kapcsolatba, pláne nem olyanba ahol jön a baba, a 2. -ra meg a válasz igen, attól mert terhes valaki, nyugodtan sexelhet egész az uccsó hónapig, az után nem szokták már ajánlani, de 6 hónaposan még lehetne nyugodtan.
2009. márc. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
tehát nem köszi
2009. márc. 19. 12:40
 3/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnék tükörbe nézni, ha összejönnék egy olyan férfival, akinek a felesége/élettársa gyereket vár. Nálam egy olyan férfi, akinek van valakije tabu. Főleg, ha gyerek is van/lesz.
2009. márc. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
100%

ez kérdés?????

NEM!!!!!!

2009. márc. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
a pasinak jó lenne a nőt nem bántaná meg, soha nem derülne ki. Nem viszony, csak szex
2009. márc. 19. 12:43
 6/49 anonim ***** válasza:
100%
nem!!! akkor sem, ha nem lenne terhes. ez egy párkapcsolat, amihez 3. személy nem kell!
2009. márc. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%

Hàt, dràgàm, én egy éve ilyenkor még terhes voltam ( pont 6 honapos), a férjem ugy bànt velem mint egy himestojàssal, és volt szex is. Ha én megtudtam volna, hogy màsvalakivel hentereg, akkor a gyereket, sem engem az életben nem làtott volna tobbet.

Ez gusztustalan.

2009. márc. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%

"a pasinak jó lenne a nőt nem bántaná meg, soha nem derülne ki. Nem viszony, csak szex"

És neked ebben mi a jó, nem találsz egyedülálló pasit? Feltétlen belekell mászni egy család életébe? Nyilván az nem egy alkalom lenne, hanem több, és ugye te se gondolod komolyan, hogy nem derülne ki? Bár tény, hosszú távon jobb egy nőnek, ha megszabadul egy ilyen undorító pasitól. Mert, ha már most megcsalná később mi lesz?

2009. márc. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%

"a pasinak jó lenne a nőt nem bántaná meg, soha nem derülne ki." --> ugyan már, miért ne derülne ki!

Nem viszony, csak szex. --> ezzel próbálja menteni magát a "férfi"? Azért idézőjeles, mert aki ilyet tesz az nem férfi, hanem egy utolsó szánalom...

2009. márc. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
szerintem aki nem szeretkezik a pasijával terhesen az magára vessen.(természetesen a veszélyeztetett kismami kivétel)
2009. márc. 19. 12:58
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!