Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk neketek tényleg rosszabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk neketek tényleg rosszabb óvszerrel a szex? és Lányok ti éreztek különbséget vele vagy nélküle?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, és állitolag nagy különbséget kéne éreznem..de én nem érzek..miért? fiútól meg már halottam olyat (nem a barátomtol), h olyan ovszerel a szex mint zokniba lábat mosni.....
2009. márc. 17. 09:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Uccsónak: Én elhiszem hogy szar, de az hogy te aztán nem vagy hajlandó használni, oldja meg ezt IS a csaj.... Én is elkezdtem gyógyszert szedni a barátom kedvéért mert tudtam hogy neki is sokkal jobb úgy, de ezt én döntöttem el, és tuti ha elkezd nekem nyavajogni, hogy "én aztán nem használok gumit, fúúúj, az szar, szeggyé te valamit" hát valószínű hogy elküldtem volna a búsba. Akit szeretünk azért tudjunk már áldozatot hozni, gumiba is van olyan ami olyan vékony, hogy tényleg nem zavar sokat, meg lehet találni.

Én amúgy személy szerint jobb szeretem nélküle meg természetesen a párom is, jobban élvezem így, meg maga a tudat hogy tényleg őt érzem és nem valami latex szart, meg lehet hülyén hangzik, de maga a tudat is tök izgató, hogy mikor elmegy, belém megy el, és nem abba a vacakba. Szal szerintem jobb gumi nélkül.

2009. márc. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
41%

Én vagyok az utolsó elötti hozzászóló. Végülis egyet értesz velem, és nem a latex szarban kell elmenni. a lényeg, hogy én azért csinálom gumi nélkül mert gumival egyszerűen nem megy. bekonyul. Ha végigolvastad volna akkor észrevehetted volna, hogy erről beszélek


20/F

2009. márc. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Ok, értem én meg persze a lényegben egyet értünk, csak kicsit a megfogalmazás volt olyan... hogy te aztán nem is vagy hajlandó, védekezzen a csaj, egyedül ez a gondolkodásmód nem tetszett. De azt támogatom, persze, hogy anélkül jobb.
2009. márc. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően szerintem nem is az érzéssel van baj. Az is rosszabb persze, de a macera nekem sokkal rosszabb. Úgymint megszakítani ami éppen jó. Előkotorni a fiókból, szenvedni a celofánnal, a dobozzal, majd a fóliával. Aztán felhúzni. Végül ha egyszer felkerül, akkor nincs mese végig kell csinálni. Tehát nincs közben megállás egy kis szopinyalira, maximum pózt lehet váltani. (gy.k. óvszerben kellene kivitelezni, de már a szaga is borzaszó, én sem venném a számba.) Ha pedig senki nem foglalkozik vele, akkor még az is megtörténhet, hogy összemegy és akkor szintén harangoztak a felhúzott óvszernek.
2009. márc. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!