Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk neketek tényleg rosszabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk neketek tényleg rosszabb óvszerrel a szex? és Lányok ti éreztek különbséget vele vagy nélküle?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, és állitolag nagy különbséget kéne éreznem..de én nem érzek..miért? fiútól meg már halottam olyat (nem a barátomtol), h olyan ovszerel a szex mint zokniba lábat mosni.....
2009. márc. 17. 09:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem. Csak meg kell találni a megfelelő fajtát, ami jó is, kényelmes is, meg nem is irritál. Nekem pl. a masculan jön be.


Amúgy szvsz biztonságosabb is sokkal, mert _HA_ megvan a megfelelő (lásd előző bekezdés), akkor attól már eleve nem kell félni, hogy lecsúszik, mert nem fog, attól meg szintén nem, hogy kiszakad (hacsak nem nagyon durva az ember, akkor csak az anyaghibától kell tartani, az meg mondjuk százmillió esetből egy, vagy annyi se). Gyógyszer esetén viszont sokkal nagyobb a rizikó: elfelejtik bevenni, vagy épp kimarad valami, vagy rossz az időzítés, vagy még ki tudja, mi jöhet be...


Szóval részemről gumi, és feleségemnek is tökéletesen megfelel ez a megoldás, nem akarja bogyókkal bolygatni a szervezetét, és ezt természetesen én sem várom el tőle.


De ez persze csak egy vélemény.

2009. márc. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
72%

Gumiban szörnyű, rágondolni se akarok! Én semmit nem éreztem! A párom meg képtelen volt elélvezni, lelankadt neki, ha gumit húztunk! Egy stabil párkapcsolatban szerintem egyedül a tabletta a megoldás, ami a legkevesebb macerával jár.

25/L

2009. márc. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Én érzek különbséget egy idő után. Mármint aktuson belül, pár perc elteltével. Mikor gumival csináltuk sokkal hamarabb kiszáradtam, és elkezdett fájni, ahogy mozgott bennem, ordítani tudtam volna. Nem csípett, nem irritált, csak olyan hamar kiszáradtam tőle, nem tudom miért. Gumi nélkül képesek vagyunk órákig is csinálni ;)


20/L

2009. márc. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szépen a válaszokat:) Hát én félek tabletázni, meg talán tul fiatalka is vagyok hozááá szal amig megy gumival, szerintem anál maradunk....Várom a többi vélemyént is :)
2009. márc. 17. 15:40
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobb gumi nélkül.. én sem éreztem semmit, a barátom meg azt mondta, olyan, érzés mintha egy zacsiba dugna.. Azóta gyógyszer. És már maga tudat is sokkal jobb, hogy konkrétan érintkezik a bőrünk, és nem valami műanyag izé van köztünk. Meg nekem ez biztonságosabb érzés is, meg szabadabb, mint gumival.
2009. márc. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Nehéz elképzelni, hogy a szexhez már elég idős vagy, viszont a mai rendkívül alacsony hormontartalmú tablettákhoz még fiatal.
2009. márc. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
17 vagyok. nem szerték tabletázni. pl bizti elfelejteném beveni 1szer 2szer vagy ilyesmi. elég szeleburdi vagyok. meg amig a páromnak jo igy, addig nem gyogyszerezem magam feleslegesen
2009. márc. 17. 16:54
 18/24 Odin777 ***** válasza:
100%

22 ffi

:( nem kell a sityka

2009. márc. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
95%

Kedves kérdező, tökéletesen helyeslem a hozzáállásod. Bölcs és megfontolt vélekedésre vall. :)


És bár most lehet, hogy sokakat meg fogok sérteni, de vállalom a véleményem: az a fiú/férfi, aki egy ilyen kis semmiséget, mint az óvszer, nem tud elviselni a szerelméért, az egyszerűen csak nyafog. Ha a hétköznapi életben ennél _sokkalta_ nagyobb kihívásoknak is meg tudnak felelni, és el tudják viselni, de ennek nem/ezt nem, akkor ott valami legalábbis nagyon nem stimmel.


(Lányokra/nőkre ez persze nem vonatkozik. Aki kiszárad tőle, vagy hasonló élettani okok miatt nem tudja elviselni, azzal nyilván nincs mit tenni.)

2009. márc. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
14%

A legutolsó hozzászólónak.


Én nem használok óvszert, és nem is vagyok hajlandó egyik barátnőm kedvéért sem, inkább szedjen ő gyógyszert. Szóval ebben az esetben én önző vagyok, meg valami nagyon nem stimmel, igaz? Az a problémám, mint a legtöbb férfinek ilyen téren.

Az óvszerrel való védekezés nagyon jó, csak az a gond vele, hogy idegen anyag, plussz nem is érezni semmit sem.

Én próbáltam mindenfélét, de amint felhúzom nálam egyből fél 6-ot mutat a dolog. Ha esetleg lennél olyan kedves és elmagyaráznád, hogy lankadt állapotban mégis mit kezdjek vele én, vagy akár a partnerem azt megköszönöm.


20/F

2009. márc. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!