Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk neketek tényleg rosszabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk neketek tényleg rosszabb óvszerrel a szex? és Lányok ti éreztek különbséget vele vagy nélküle?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, és állitolag nagy különbséget kéne éreznem..de én nem érzek..miért? fiútól meg már halottam olyat (nem a barátomtol), h olyan ovszerel a szex mint zokniba lábat mosni.....
2009. márc. 17. 09:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Óvszerrel tényleg rossz. Szorít, aztán meg izgulhat is az ember, hogy ne szakadjon ki.

Mivel hüvelyem nincs, ezért a másik oldallal kapcsolatban nem tudok nyilatkozni...

2009. márc. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Én csajszi vagyok. Szerintem gumi nélkül sokkal jobb. Sokkal jobban lehet élvezni a dolgot. :)
2009. márc. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

A gumi kényelem, praktika és élvezeti faktor szempontjából a legrosszabb dolog a világon. sokkal de sokkal rosszabb ovszerrel szeretkezni mint nélküle.

Lehet perverz vagyok, de én szeretem érezni azt a meleg érzést, amikor beteszem a barátnőmnek, na ezt ovszerrel nemigen érezni...


22/f

2009. márc. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vok, én is érzem a különbséget, és nem szeretem óvszerrel. Egy idő után vagy nem érzek az egészből semmit, vagy elkezdi irritálni a hüvelyemet. A barátom szerint pedig sokkal kevesebbet érez az aktusból így.
2009. márc. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Óvszerrel valahogy úgy képzelem, mintha valami akadályozná, hogy érezzük egymást.

A párom péniszét érezzem, ne valami műanyagot - én így gondolkodom, aztán tudod..ízlések és pofonok...:)

2009. márc. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint bennem van a hiba.

Engem egyáltalán nem zavar a gumi, nem érzem, hogy szorítana és soha nem aggódtam azért, hogy jajj ki ne szakadjon.

Különösebben nem érzek különbséget, hogy vele vagy nélküle, de lehet ennek az is az oka, hogy ultra vékonyt használunk.

2009. márc. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
semmi különbséget nem érzek. 25/L
2009. márc. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem nem lehet összehasonlítania két élmény között a külömbséget hülyén hangzik de szerintem az óvszerrel mégis van köztetek valami ami nem engedi át úgy az egészet mint amilyen az valójában bár tény ha nincs más muszáj vele de inkább nélküle...23/F
2009. márc. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hiba lehet bennem is XD.

Én sem érzek túl sok különbséget a között amikor rajtam van, és amikor nincs (szintén ultravékonyat használunk ). Az igaz hogy vannak olyan óvszerek amiben nagyon más... de hát nem olyant kell használni

2009. márc. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
én is lány vagyok,igaz,már évek óta gyógyszert szedek,de én is éreztem a különbséget,és a párom is,sokkal jobb nélküle.
2009. márc. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!