Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért büszkeség az ha vki meleg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért büszkeség az ha vki meleg?

Figyelt kérdés
Szerintem ez magánügy nem dicsőség.
2009. márc. 15. 20:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

Annyira büszkeség, amennyire a Te heteroszexualitásod.

Azért "büszkeség", mert ezzel azt akarják sugallni, ne legyen szégyen.

2009. márc. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%
Miért jó dolog melegeket megalázni, megverni, megfosztani az alapvető emberi jogaiktól?
2009. márc. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam,h meg kell alázni és verni őket.De azt sem tartom helyesnek mikor nagy felvonulást rendeznek Pesten.Nem tartozik másra a szexuális beállítottságunk.
2009. márc. 15. 20:57
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy a rendezvényt kihasználják, azok, akik tényleg nem normálisak. A normális értékrendő melegek, és leszbikusok nem mennek el felvonulni.
2009. márc. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
ugyanúgy ahogy annak is magánügynek kellene lennie h helyi xy menő srácnak megvolt ez meg az a csaj, mégis fennhangon terjeszti. az talán dicsőség?
2009. márc. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%
én nem vagyok meleg, de engem felháborít a hozzájuk való viszonyulás. ez állítólag egy genetikai rendellenesség, olyan mint pl. egy betegség. Amikor a papok, a vallás és mindenki utálja és megalázza őket az felháborító. Isten minden gyermekét szereti, a betegeket is. Akkor most itt mi van? Ők nem gyilkosok, nem bűnözők. Akkor nincs rá okunk, hogy gyűlöljük őket.
2009. márc. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%
Kérdezőnek: szerintem meg a vallás is magánügy, és ne rendezzenek körmenetet augusztus 20-án. Ami ugye jóval nagyobb felhajtással jár.
2009. márc. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
21:19 Az a másik véglet. Azok akik megverik meg kiközösítik a melegeket azokat én simán prolinak hívom. Nekem semmi bajom nincs az ég világon a melegekkel, csak annyi, hogy ez is magánügy és ne menjenek ki még dicsekedni vele. Szerintem a csendes melegeket békén is hagyják, mert ők diszkréten kezelik ezt.
2009. márc. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

21.26

Nézd, ha az utcán senki sem fog téríteni, és ha a katolikusok nem fognak kimenni az utcára, hogy mindenkinek mutogassák a hitüket, akkor lehet a melegfelvonulást is szapulni.

2009. márc. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
Ha a kérdezőnek pici köze is lenne a homoszexualitáshoz, nem tenné fel a kérdést. Mert nem tudja milyen érzés megküzdeni ezzel a "betegséggel", felismerni azt, hogy teljesen más vagy,mint a többi ember,és mindez az egész életedet felborítja.
2009. márc. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!