Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a melegek fevonulhatnak a...

Ha a melegek fevonulhatnak a "meleg büszkeség" álarca mögé bújva, akkor miért nem lehet Magyar Büszkeség napját is szervezni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 12. 14:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%

vannak napok ilyen célra. pl. márc. 15 meg okt. 23.

ott sem bírnak a jókeresztényigazmagyarok viselkedni, minek nekik még egy alkalom?

2008. jún. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
59%
Mert sokkal erősebb a meleg lobbi. Az egész média tele van velük, és nehezen engednek be heterókat, pláne olyanokat akik büszkék Magyarságukra.
2008. jún. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%

te milyen jókeresztényigazmagyarokról beszélsz?

mi a ******* kell általánosítani?

2008. jún. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%

mer a melegeknek van mire büszkének lenniük

(imádom amikor leértékelik a válaszom!)

2008. jún. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
74%

Mert egy mocsok, agresszív banda! Kinek mi köze hozzá, hogy mit csinálnak esténként?

Sokaknak érdekük a magyarság hagyományos értékeinek rombolása. A deviáns magatartás pozitívként feltüntetése is ennek egyik eszköze. Próbálnál Te Hetero-büszkeség napját, vagy Legyen Minél Több Gyerek felvonulást szervezni :(

(Egyébként lehetne külön rendezvény az orálszex rajongóknak, vagy hasonló, nem? )

Most külön kiakadtam a "gyerekes" plakátjaik miatt :S

(Nagycsaládos anyuka vagyok, aki nem örül, hogy ilyen környezetben nőnek fel a gyerekei.)

Támogatom a Magyar Büszkeség Napját!

(Na, most integethetek a 87%-os hasznosságomnak:)

2008. jún. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ők ezzel nem mások értékeit akarják rombolni (ezt az előttem szólónak írom). Szerintem sem jó, amit csinálnak, de nem szándékosan a te értékeidet akarják rombolni. Azt szeretnék, hogy elfogadják őket, meg akarják mutatni magukat. Sajnos senki nem mondat meg nekik, hogy ezze pont az ellenkezőjét érik el. Nekem a melegekkel nincs bajom, csak ez a felvonulás pont az ellenkező célt szolgálja, mint amiért csinálják. Na mindegy. De amúgy ki mondta, hogy nem lehet "magyar büszkeség napját" tartani? Valaki mindig megkérdezi, hogy akkor hetero felvonulás miért nincs, hát tessék, lehet csinálni. Amúgy a melegfelvonuláson résztvevők is jobbára magyarok (mert gondolom a kérdező ezt ellentétkén akarta használni). De amúgy tessék, lehet csinálni. Csak az a baj, hogy azok a rendezvények, amik meg a magyarságot akarják hangsúlyozni, szintén nem maradnak meg a jóízlés határain belül, vagy rendbontás lesz belőle, vagy valakit sért. Sajnos a 21. század embere (Magyarországon) nem nagyon tud kulturáltan tetszést nyilvánítani, mert a legtöbb esetben ilyenkor feltétlenül szükségesnek érzik azt is megmutatni (sőt, sokszor csak azt), hogy kik azok, akiket nem szeretnek. Van is erre valami bölcs mondás, bocs, ha nem idézem pontosan, úgy hangzik valahogy, hogy egyes emberek képtelenek anélkül szeretni, hogy a másik irányba ne gyűlöljenek. Ez sajnos tényleg így van. És most nem csak és kizárólag azokra gondolok, akik egy esetleges magyar büszkeség napját rendeznének, hanem sok más tüntetésre, felvonulásra, megmozdulásra is, bármelyik "oldalról".
2008. jún. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Figyelj, lehet. Évente többször avat a Gárda, a "magyarok" minden nemzeti ünnepen szétverik a várost... Mind a két társaság undorító! Az is, aki egy kamion tetején szívja ki a párja nyakát (szinte már mindegy, hogy azonos nemű-e, a Budapest Parádé sem volt sokkal gusztusosabb), meg az is, aki azt hiszi, azzal tudja a magyarságát bizonyítani, hogy tojásokat dobál rájuk.
2008. jún. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%

Persze, ennyi erővel csináljanak Pedofil Büszkeség Napját, mert az is egy "másság" nem? Persze lehet büszke a homi, hogy ő homi, csak kérdem én: ki a fasz kiváncsi rá? Miért kell az utcán hirdetni? Akiket én ismerek melegeket, azok elítélik ezt a magamutogatást. Valószínűleg legbelül tudják, hogy nem normális dolog melegnek lenni és ezért nem hirdetik, csak elfogadják mint állapotot. De ezek a köcsögök terjesztik, propagálják a buziságukat, lassan divatot akarnak csinálni belőle, így megfertőzve a fiatalokat és a gyerekeket, a normális embereket megbotránkoztatni. Ezt élvezik?

Számomra vannak a MELEGEK, akik csak így élik az életüket és senkinek nem kötik az orrára, hogy mások, nem parádéznak, normálisan öltözködnek és viselkednek.

Meg vannak ezek a DIVATBUZI KÖCSÖGÖK, akik kártékonyak és remélem idén is jól össze lesznek verve, ahogy az illik.

2008. jún. 13. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
"Pedofil büszkeség napja" azért nincs, mert természetesen az egy jogsértő viselkedes, de aki szimplán meleg, az nem árt vele senkinek. Sose értettem, miért kell a melegeket összemosni a pedofilokkal. Talán hetero pedofil nincs? A pedofil egy beteg ember, akit jól be is kéne zárni az erre megfelelő helyre, hogy ne bánthasson senkit (még ha nem is tehet róla). Amúgy mégegyszer hangsúlyozom, szerintem sem a legjobb dolog ez a melegfelvonulás, de akinek nem tetszik, ne menjen oda. Nekem a Magyar Gárda nem tetszik, nem is megyek oda nézni őket. Arra a kérdésre, hogy ez kit érdekel, hát van, akit biztos érdekel, mást meg más nem érdekel. Erre a legjobb megoldás, hogy figyelmen kívül hagyod. Ja, és a homoszexualitást nem lehet elkapni, ez nem egy fertőző dolog. Valaki vagy az, vagy nem az. Hiszen ha ez csak azon múlna, hogy ki mit látott, akkor nem lennének melegek, hiszen nekik is hetero szüleik voltak. Más kérdés, hogy páran ezt tök trendinek tartják, és ezzel akarnak különcködni, nekik majd elmúlik ez a hülyeségük. Ez miért zavar bárkit? Az ő seggük fog fájni, nem másé. És idővel úgyis rájönnek, hogy nekik ez nem jó. Mármint azok, akik csak különcködni akarnak vele.
2008. jún. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
44%

Félreértettél. Nem a buziság tényével van baj, hanem, hogy propagálják. Régen is voltak melegek, mégsem vonulgattak az utcán. És nehéz "nem oda nézni" ha a csapból is ez folyik, tv, újságok címlapon hozzák.

Plussz ez a deviáns hajlam egyébb devianciákat is magával hordoz, mint pl. a kábítószer, ami szintén nagyon "trendi" dolog, és persze szintén nem tehet róla szegény, hogy drogozik.

Az ő szabadságszeretetükbe ez símán belefér.

2008. jún. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!