Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mostanában nem akar összejönni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában nem akar összejönni párommal a sex sokat vagyok úgy hogy nem akar rendesen állni a péniszem vagy ha meg áll akkor meg hamarabb elmegyek és utána egyszerűen nem áll mi az oka ennek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 09:38
 1/2 anonim válasza:
100%

Háááááááááát, nem tudom mennyi idős vagy, de akár ez is okozhatja. Illetve ha sokat dolgozol- fáradt vagy, stresszelsz, vagy nem ott jár az eszed. És az sem mindegy, mennyire vonzódsz a párodhoz?

Próbáljatok nyugodt körülményeket teremteni, és időt szánni a dologra. Esetleg egy hosszabb előjáték, vagy ha kibírjátok, egy ideig csak pettingeljetek, maradjon el a befejezés.

És ami talán a legfontosabb, beszéljetek a problémáról, próbálkozzatok más helyen, nem az ágyban szerelmeskedni.

A konyhapult és a mosógép nagyon izgalmas :-)

2009. márc. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ehhez csatlakozom énis hogy ne stresszelj ezen.Velem is volt 17évesen most vagyok 19.kb 2-3hónapig tartott aszthiszem.gondolom hogy amikor készültök szerelmeskedni akkor máár azon jáár az eszed hogy most sem fog ugy müküdni ahogy kéne...ha kell akor csiccsencs be elötte egy kicsit mert feloldódsz töle és nemfog annyira szorongatni ez az érzés(na de mértékkel azér)és ha párszor minden jól megy akk következő aktusnál arra fogsz gondolni hogy a multkor is máár renben voltál és most is renben leszel..ez a legnehezebb.elhinni hogy semmi bajod.jóóvagy:)(perseznemtudom hányéves vagy)de fiatalon nagyonsokszor a stressz okozza.ja és még valami,pettingeljetek sokat nagyon nagyon..:)
2009. dec. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!