Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet élvezni az anál szexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet élvezni az anál szexet?

Figyelt kérdés
Szerintem nem, és hazudik az aki mást állít.
2009. márc. 6. 09:14
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:
55%
Ezek aztán a sz@rkeverők....Gusztustalan...
2009. márc. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:
90%
Én barátommal már többször próbáltam.Főleg ő akarta én annyira nem.Eleinte nem mondhatnám h élveztem de számomra is meglepő módon 1x előfordult h igenis jó volt!:)Már több mint fél éve nem engedtem neki(főleg a javarészt nem túl élvezetes tapasztalatok után), bár ő mindig próbálkozik.(a férfiak jelentős %-a állítólag nagyon szereti mivel normális esetben jóval szűkebb, mint a hüvely)
2009. márc. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó hozzászóló, ez így van,ilyenek a férfiak, legalábbis jelentős %-uk szereti, mert sokkal szűkebb, mint a hüvely... Valaki írta, hogy undorító, etc... Nem vagyunk egyformák, és higgyétek el, nagyon sok ott az idegvégződés. Gumi használata valóban javallt, de nem kötelező. Nálunk egy ilyen análos kiadós szex után a lábamra nem tudok állni vagy egy óráig, mert remegek, mint egy nyárfalevél...A pasim a popsimban, hátulról finoman alámnyúl, hozzámsimul, és a csiklómat is ingereli...Mesés élmény szokott lenni, múltkor véletlenül be is pisiltem, akkorát élveztem:$ Szóval én szeretem, Ti nem, ilyenek vagyunk mi emberek...32/L
2009. márc. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
63%

Na most én egy valamit nem értek ...

Azt írjátok, hogy a férfiak jelentős %-a ........

Na én nem tartozom ebbe a csoportba, ellenben felmerül bennem az, hogy hát akkor a melegek is ezt csinálják, nem?

Csajjal másképp kell, akkor aki az análhoz vonzódik, miért nem fiúval csinálja?

Kutya legyek ha értem ........

2009. márc. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:

Az emberek egy jelentős része úgy alkot véleményt, hogy azt Ő maga nem tapasztalta meg, csak elképzelései vannak dolgokról.

Én férfi vagyok, és az eddigi kapcsolataimban szinte mindegyikben volt alkalmam élni az élvezet ezen formájával.(hol sűrűn hol kevésbé sűrűn)

Volt olyan aki magától szerette volna, volt olyan akit én "vezettem" rá. A lényeg, hogy egy tapasztalatot tudok megosztani az érdeklődőkkel:

Ez olyan, mint a lányoknak a szüzesség elvesztése.

Az első szinte biztosan nem jó, vagy ha jó is, nem annyira mint lehetne. (rástresszelnek, stb.)

Ez egy olyan dolog, ami meg kell, hogy érjen a nőben. Ha nem adjátok fel, és nagyon sok türelemmel álltok a dologhoz, akkor szinte garantált a siker. Van akinél hamar, van akinél "csak" a 10. alkalommal kezd el jó lenni.

A fontos az, hogy a fiú ne sürgessen semmit, hagyja a nőre a tempó diktálását.


Azoknak, akik nem értik a szépségét:

1,Egy kapcsolatban nagyon fontos a jó szex és az ehhez elengedhetetlen bizalom.

Férfiként NEKEM az tetszik benne, hogy a nő olyan dolgot enged nekem, amit csak elvileg keveseknek. Egy olyan viszony alakul ki, amiben a nő azt sugallja, hogy kivételes vagyok, szeret annyira, hogy megbízik bennem, átengedi nekem a teljes testét, hogy ezzel is örömet okozzon nekem! Természetesen ezért én nagyon hálás vagyok, nem akarok visszaélni ezzel a bizalommal, és megteszek mindent, hogy neki is jó legyen.

2, Van benne valami állati ösztönösség is. A férfiak is megnézik a nő fenekét, és a nők is a férfiakét. Mindkét nemnél nagyon fontos helyen áll a férfiasság / nőiesség megítélésében a fenékforma. Ez ösztönös, így nincs min meglepődni, ha a szeretkezés alkalmával fontos szerepet kap ez a terület is. A nők szervi hiányosság lévén lehet hogy nem érzik át a behatolás vágyát, de mi férfiak (nagy számban) érezzük a késztetést a szép fenék magunké tételére. Ilyenek vagyunk.

3, Az utolsó, de nem elhanyagolható szempont, hogy sokkal szűkebb...

...nem ecsetelem az előnyeit a férfiak szempontjából.


Szerintem az ilyen módon történő aktusok még közelebb hozzák a párokat egymáshoz. Legalábbis férfiként sokkal jobban tisztelem és becsülöm a párom, ha azt látom, hogy mindent megtesz tabuk nélkül azért, hogy nekem minél jobb legyen ( természetesen itt is kihangsúlyozom, hogy ez kölcsönös kell, hogy legyen).


Azoknak pedig, akik azt mondják (általában nők), hogy előbb csinálja a férfi magának( többféle lehetőséget felajánlva), azoknak azt tudom mondani, hogy a nők lelkileg is A BEFOGADÓ a férfiak pedig A BEHATOLÓ szerepre vannak kódolva. Egy férfi lelkileg nem alkalmas a befogadó szerepre (néhány kivételtől eltekintve) mint a nő, aki alapból igen. Ez szintén ösztön, amivel nem lehet vitatkozni.


Tudnám még ragozni, de ezért is szét fognak szedni gondolom...!

2011. ápr. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 Albu válasza:

Lehet, ha nem a kédés alcímét matrázod. Több nőnek okoztam már így orgazmust.

28f

2011. júl. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!