Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet élvezni az anál szexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet élvezni az anál szexet?

Figyelt kérdés
Szerintem nem, és hazudik az aki mást állít.
2009. márc. 6. 09:14
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
76%

13.21 nagyon egyet értek veled.

kérdezőnek meg csak annyit mondok még, hogyha beteg a párod és összehányja magát, akkor ne takarítod fel? most nem mindegy, hogy alul vagy felül jön? ja, hogy oda dugod és az intimebb már csak felfogás kérdése. idősként vagy baleset alkalmával még pelenkáznod is kell, abba is gondolj már bele.

Annyira szeretem az ilyen csőlátású embereket. Attól, hogy neked nem izlik, még másnak igen, mert nem vagyunk egyformák.

2009. márc. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
79%

Én rövid ideig képes vagyok élvezni, ha a G-pontom ingerlődik. Hosszabb távon viszont hiába a síkosító, kidörzsölődik és fájni kezd. Ritkán csináljuk...Akkor is gumival...Tartok tőle, hogy baj lesz az izmokkal, ezért nem akarom túlzásba vinni, ha élvezem, ha nem...

1 ujjal ujjazás viszont jól esik bármikor orál közben.

2009. márc. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
83%
Lehet élvezni nagyon is, elmondanám hogy én lány vagyok és nincs hüvelyi orgazmusom így én azt nem szeretem, és csak az análisat élvezem. Ilyen is van... még ha egyeseknek nem is tetszik.
2009. márc. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
27%

Hát érdekesek voltak a válaszok:DÉn sose próbáltam, nem is fogom...mert nem akarom hogy a végbelembe rakja a barátom a péniszét..nem is értem más hogy hagyhatja?főleg hogy micsoda gondok lehetnek belelő:Sés aki azt írta hogy mert vékony a fal közte blabla....hát én biológia szakos hallgató vagyokxDés egyszer már ugy megkérdeznék valami oktatót hogy ez hogy lehet hogy jóxD csak kicsit lenne gáz:) de a hüvely fala tiszta izom..és kicsit se vékony, az meg hogy a külsején is vannak érzékelők biztos hülyeség...felesleges dolgokat nem gyárt az élet:)

sose fogom sztem ezt fel, hogy valki hogy teheti be a péniszét oda ahol egész nap szar vanxDáááááááábelegondolni is hihetetlen:D

2009. márc. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
81%
Jaj kérem,hát egyértelmű,hogy te is tudod attól h te nem,más még élvezheti..csak unatkoztál és provokáltad a népet kicsit (sikerült a válazsok alapján:-) ..ha mást állitasz,hazudsz:-)
2009. márc. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
43%

mindent lehet élvezni, legföljebb az élvezet beteges. nem te vagy a hülye, és nem is az, aki élvezi. a világ kergült meg.

engem taszít már a gondolata is, nem véletlenül van a férfiaknak elől egy "bot", a nőknek meg egy lyuk, szintén elől. A férfi és a nő egymással szemben, egymásnak okoz örömet, két olyan szervvel, ami mellékesen erre lett kitalálva. (ugye a másik célja az utódnemzés)

22/L

2009. márc. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
38%

Hát én is hihetetlennek tartom, hogy ennyi embernek tetsszen, vagy tényleg ennyire megkergült a világ. Végül is jaaaaaa, és kutyával próbáltátok már? Csak mert azt írta valaki, minden jó és nem perverz ami mindkettőjüknek jó.

Azt a jó mindenit ..... méghogy analszex ..... hogy kit tud az izgatni? Egyszerűen undorító na.

Szerintem is hazudik az aki mást állít.

2009. márc. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
95%
Én sajna még nem csináltam, mert eddig csak olyan lányokat fogtam ki, akiknek ez gusztustalan, és akkor nem erőltettem a dolgot :S De már nagyon ki akarom próbálni! :)
2009. márc. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
97%
Én sem análoztam még,de nem zárkózok el előle..amit nem próbáltam,nem tudom milyen.Egyébként az anális szex nem újkeletű dolog,kicsit tudatlanság a világ megkergülésére fogni. A férfi és a nő meg egymással szemben ---)ezen jót nevettem,ezt a gondolatot már kicsit prűdnek hiszem:-)
2009. márc. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
91%
nem értem, miért kell lepontozni a választ, ha az ember normálisan kifejti a véleményét róla. Akár szereti, akár nem szereti, akár érti, akár nem érti, akár gusztustalannak tartja, akár vonzónak... minden válasz le van pontozva. Nem értem, eskü.
2009. márc. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!