Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet élvezni az anál szexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet élvezni az anál szexet?

Figyelt kérdés
Szerintem nem, és hazudik az aki mást állít.
2009. márc. 6. 09:14
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
83%

Lehet, attól mert te nem élvezed más még élvezheti.

Mindenki más és másképp működik.

2009. márc. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
88%
Én élvezem. Popsiban a férjem, punciban a vibrátor, kézzel a csikló. Multi orgazmus. Én hüvelyi orgazmusra is képes vagyok, és az anált is imádom félévente 1x 2x.
2009. márc. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
87%
Én nagyon is élvezem.És nem hazudok:)Alighogy beteszi,érdekes kellemes érzés árad szét bennem. Ha a csiklóm is simogatja hozzá picit akkor eszméletlen nagy orgazmusom lesz tőle.
2009. márc. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
87%
Én is ugyanígy gondolkodtam az anál szexről, hogy biztosan nem lehet jó, mindaddig amíg ki nem próbáltuk a párommal, és nagyon élvezem. Teljesen más érzés, nagyon jó!
2009. márc. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
86%

"és hazudik aki mást állít"

Kérlek, ne hazugozz le. Honnan tudhatnád, hogy másnak mi jó és mi nem?

Én élvezem és a párom is élvezi. Ha te nem akarod csinálni szíved joga, de mindenki azt csinál az ágyában ami neki jól esik.

(és nekem jól esik még egy két dolog, amire szerintem még nem is gondoltál 41 nő)

2009. márc. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Próbáltam már nem is egyszer. Nekem nem jó. Akkor biztosan bennem van a hiba.
2009. márc. 6. 09:23
 7/36 A kérdező kommentje:
9:23 ! Esetleg elárulod mi az amire még nem is gondoltam? Szeretem a perverz dolgokat....
2009. márc. 6. 09:25
 8/36 anonim ***** válasza:
75%
9.18-as vagyok A 41 éves hölgytől kérdezem én is mire gondol? Nálam/nálunk sincsenek tabuk. pl.: análisan kényeztetem a páromat a nyelvemmel újjammal stb.
2009. márc. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
64%
Én 16 vagyok és lehet h még fiatal azért mondok ilyeneket, de nekem eszem ágában sincs kipróbálni az anális szexet, sőt még a közelébe se engedem a barátomat annak a lyuknak.
2009. márc. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
62%

a 16 éves nek üzenem, hoyg nem is kell ezzel kezdeni, majd 30 felett ráérsz az "extrákkal",

én is kiváncsi volnék mire gondoljak még az análon kívül (38 )

2009. márc. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!