Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet élvezni az anál szexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet élvezni az anál szexet?

Figyelt kérdés
Szerintem nem, és hazudik az aki mást állít.
2009. márc. 6. 09:14
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
83%

én 9.23

Semmi "perverzre". :)

Én szeretek kötözni és szeretem ha kötöznek. Érdekes érzés teljesen kiszolgáltatottnak lenni és legközelebb teljesen uralkodni a másikon. (nagy fájdalom okozása nélkül) Szeretem a leglehetettlenebb helyszíneket.

Minden normális, amíg mindkét ember akarja.

2009. márc. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
73%
Nem veled van a gond, nekem se jon be! Volt egy ismerosom,aki mondta,h azert szeret analisan szeretkezni,a bnojevel,mert a lanynak nem eleg szuk a huvelye.
2009. márc. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
68%

Légyszíves olvasd el még egyszer a "kérdésed":


"Lehet élvezni az anál szexet? Szerintem nem, és hazudik az aki mást állít."


Őszintén: miért kérdezed meg, ha válaszolsz is rá? Ez 100% provokáló "kérdés"... de tudod mit? ha vlaki nem élvezi, miért csinálja és miért vágyik rá? mert tudod én alig várom már, hogy csinálhassuk a párommal és tudod miért? mert még orgazmusom is van tőle és mert jó érzés és most mond azt hogy hazudok, lényegtelen mert attól még ugyanúgy élvezni fogom :D és ez a lényeg... te azért nem élvezed mert vagy nem is akarod, vagy mert balfékkel próbáltad, ennyi...

és ha bele akarnék menni a biológiába, meg tudnám neked magyarázni, miért is élvezi a nő az anál szexet... de tudod mit, el is mondom: a végbél és a hüvely között nagyon vékony fal van csak, így még ha a végbélben van is az aktus, azt te ugyanúgy érzed a hüvelyedben is, sőt, kicsit izgatóbb formában, kívülről! dehát úgyis hazudok :) majd megmutatom a páromnak is, jót fog rajtad neketni

2009. márc. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
67%
Az oldal címe gyakorikérdések...Ne válaszold meg, amit tudni akarsz...Mellesleg vannak olyan nők, akik nem szeretik az anális kényeztetést, de a többségnek bizony nagyon jó tud lenni, főleg, ha nem egy mulya pasival csinálja...Kellő síkosítóval popsiba, ujjakal csikló izgazása, a másik kéz még mindig szabad, azzal is lehet kalandozni;) Hidd el, nagyon jó tud lenni. csak el kell engedni magad...A párommal 1-2 havonta 1x mi is csináljuk, és mind a kettőnk nagyon élvezi...F/22
2009. márc. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
64%
Itt elég sok vélemény elhangzott, lehet h tényleg jó az anál szex ha már ennyien mondják, de nekem akkor is gusztustalan! Én soha nem engedtem a páromnak, mondjuk nem is zaklat vele h úgy csináljuk. Most hiába h vki mosakszik előtte, meg nem ápolatlan, egyszerűen soha nem tudnám elképzelni h én az vha is megengedem, marha nagy a fertőzésveszély. Meg írta vki h ő análisan kényezteti a férjét, na ettől meg hányok... bocsi mindenkitől de én eléggé eltérő véleményen vagyok, azért írtam ilyeneket. Sziasztok!
2009. márc. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
45%

Valóban gusztustalan !! ááááá jézus úr isten ...........

Hát tudja fene, nekem a végbélnyílás nem tartozik a szexuálisan izgató nyílások közé ....


De azért milyen érdekes, itt rengeteg olyan vélemény elhangzott, hogy persze hát mi sem természetesebb, aztán meg láttam egy meleg srác tett fel hasonló kérdést, ott meg mindenki fújogott.


Hát halljátok ha én ezt megértem .... (HETERO létemre !!!)

2009. márc. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
52%

Én még nem próbáltam, de nem is akarom. Szerintem undorító, gusztustalan és megalázó. Nem értem, hogy egyesek miért csinálják, foleg ha még nem is szeretik.


Princess

2009. márc. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
51%
Életem! Ha valamiről van véleményed és nincs igazán kérdésed, mert úgysem fogadsz el más nézőpontot, akkor minek írsz???
2009. márc. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim válasza:
84%
Nekem sem jött be az elején,nem élveztem,de ráéreztünk párommal az izére,hogyha nem nyomja be nagyon,éppen hogy csak és közben izgatja a csiklómat,nagyon jo.Nem tudom te hogy csinálod.próbáld ki igy.Talán jo lesz,
2009. márc. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem meg akinek nem áll szándékában/nincs kedve az ne csinálja, akinek igen az meg csinálja!
2009. márc. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!