Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Úgy működhet egy kapcsolat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy működhet egy kapcsolat, házasság, ha a nő nem tud kielégülni semmilyen módon?

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 12:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló problémával küszködöm én is,annyi a különbség, hogy azért nekem néha sikerül, mondjuk úgy az esetek 1/3-ában.Mióta vagytok együtt a pároddal?Csiklóorgazmusod sem volt még?Orálisan sem juttatott soha a csúcsra?
2009. márc. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Más partnered volt már?

És vele sikerült?

Próbáljátok erotikus film nézése után, vagy közben.

2009. márc. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy nagyon jó barátnőm, aki még ifjú korában rengeteg fiúval lefeküdt.Ő mesélte, hogy úgy a harmincadik fiú okozta élete első orgazmusát.Úgyhogy szerintem lehetünk hiszékenyek és frigidek, de a mai párkapcsolatok zömében ez tutira probléma, csak sokan elhallgatják.Egyszerűen szégyellnek beszélni róla.Sok nő fényezi a férjét, párját, hogy mekkora lepedőakrobata, közben meg esténként nyeli a könnyeit, hogy már megint miért nem sikerült.Irigylem azokat akiknek mindig sikerül, de higgyétek el, ők kevesen vannak.Ezt szexológusok mondták.Azért is van így, mert mi nők rohadtul másként működünk, mint a férfiak.Egy kis lelki baj, egy kis stressz , meg beszólás, vagy figyelmetlenség és máris nem úgy mennek a dolgok, ahogy kéne.De az tényleg furi, hogy valakinek évekig egyáltalán ne legyen orgazmusa.Ott azért a férfi tényleg nem tesz meg mindent, vagy nem olyan a kapcsolat.Ha máshogy nem akkor maszturbáljanak együtt-úgyis a csúcsra lehet jutni-de legalább éreztesse a fickó, hogy ő mindent, de mindent elkövetett.
2009. márc. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért arra vigyázz, hogy sokszor nem a fiú tehet a dologról, sok lány képtelen elélvezni, és ha saját hibád miatt dobod szegényt az nemjó húzás. Probáljátok kideíteni miert nem élvezel el.
2009. márc. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Nem volt még másik partnerem, senkivel, magammal se volt még. Másik partnert meg nem tervezek be:)

Ő az első és utolsó.

2009. márc. 5. 14:46
 16/20 anonim ***** válasza:
Ó, az hogy első, azt elhisszük. De hogy az utolsó...?? na erre azért ne vegyél mérget...
2009. márc. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Aranyos vagy, hogy azt mondod, hogy "ő az első és utolsó"

, viszont Te írtad, hogy már nincs türelmed.

a sex elég fontos egy kapcsolatban, ezért ezt sokáig nem tudod elhúzni, mert mindketten sérülhettek. azt nem említed sehol, hogy masztizol-e, mert először magadnak kell kitapasztalnod, hogy mi is a jó számodra.

azt meg, hogy valakit bevonjatok nem ajánlom, de segédeszközökkel lehet próbálkozni.

2009. márc. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Nem is vonnánk be mást, az szóba sem került, szerintem azzal vége is lenne a kapcsolatnak.

Maszti útján sincs.

2009. márc. 5. 15:13
 19/20 anonim ***** válasza:
persze.ha megcsal közben ezerszer.
2009. márc. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
még mindig azt mondom, hogy ismerd meg magad, mert míg ez nem lesz meg, addig mással is nehezebb lesz vagy pszichés oka lehet.
2009. márc. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!