Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Úgy működhet egy kapcsolat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy működhet egy kapcsolat, házasság, ha a nő nem tud kielégülni semmilyen módon?

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 12:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
férfi vagy nő vagy?
2009. márc. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt két ilyen kapcsolatom, 4 évig működött mindkettő, igaz, akkor még "kezdő" voltam, így nem is voltak nagy igényeim.
2009. márc. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.
2009. márc. 5. 12:47
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem nagyonmukodhet, mert a kielegulesre mindenkinek igenye es szuksege van, de ha turelmes vagy akkor egyszer sikerulhet..sok sikert!!
2009. márc. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

bocs már láttam csak későn.

szerintem nehézkesen, de szerintem ez attól függ, hogy te mit akarsz? ha csak vele nem tudsz elmenni, akkor már gáz, mert valami nincs meg benne amire neked szükséged lenne. egy életen keresztül úgy élni, hogy sosem... az a gyanúm, hogy amíg tart a lila köd addig igen, de sok embert ismersz meg még életed során, akikhez vonzódhatsz és mindig ott lesz a kisördög.

ha mással is problémát jelent a dolog, akkor talán pszichológus tud segíteni, mert lelki eredetű a probléma.

kérdésedből azt érzem, hogy csak megerősítésre vársz. rosszul látom?

2009. márc. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mire várok, mert már sokan leírták, hogy x éve élnek házasságban, persze a nőkről van szó, és nem jutnak orgazmushoz. Fogadjam el, aztán hátha lesz.
2009. márc. 5. 12:57
 7/20 A kérdező kommentje:
Türelmes már nem vagyok, sajna:(
2009. márc. 5. 12:58
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

igen, ezért kérdeztem bután, hogy nő vagy e, de végül leesett.

ezek szerint felszállt a lila köd és már látsz mindent. sajnos mi nők sokszor önfeláldozóak vagyunk, hogy majd lesz. én is így voltam az első kapcsolatomban, azzal magyaráztam, hogy mind ketten szűzek voltunk, de be kellett ismernek 3om év után, hogy nem oké valami és még két évet húztam hátha. már magamban kerestem a hibát, amikor megtaláltam azt az embert, aki mindent megad.

így meg, hogy már nincs türelmed nehezen vagy sehogy nem fog menni, mert folyton azon fogsz agyalni és még bántani is fog az érzés, hogy miért nem tesz valamit? semmi igyekezet a másik fél részéről?beszéltetek már róla?

2009. márc. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Páromat is zavarja, megpróbálkozunk mindennel. Ő is mindent megtesz értem, érte, hogy legyen nekem is.
2009. márc. 5. 13:30
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológus, családterápia.

Menjetek el egy családsegítő központba: minden kerületben van.

2009. márc. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!