Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A fiúk mennyire bírják ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk mennyire bírják ha egy lány nedves?

Figyelt kérdés
Kicsit hülyén tetem a fel a kérdést,de a lényeg az hogy amikor a barátom megujjazott elég rendesen nedves voltam ami nekem kicsit ciki volt! 16 éves vagyok és sok ilyen tapasztalatom még nincs de kíváncsi vagyok hogy ő ilyenkor mit gondolhat vagy mit szól hozzá?
2009. márc. 1. 19:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
azt gondolja hogy felizgatott és örül neki:) engem pl. izgat ha egy lány miattam nedvesedik! (22f)
2009. márc. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát még van mit tanulnod! Tudod, az a normális, ha egy nő nedves lesz, ha izgatják. Igen fájdalmas lenne ha nem nedvesednél és úgy kellene a pasidnak behatolnia. Nem hinném hogy a pasikat zavarja, de ha van olyan akit mégis, hát az ne akarjon szexelni!! Náluk is van előváladék, téged az zavar?
2009. márc. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb érzés, ha lucskos egy lány tőlem!

Ne szégyelld magad. Nézd csak meg az ő farkát. Az is tocsog. Ilyen ez a szerelem :D


Nyugodj csak meg.


25/f

2009. márc. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
nagyon bírják ha nedves egy lány :) Én pl még pluszban ki is nyalom annyira hogy a végén fel kell törölni mert folyik :D IMÁDOM :D
2009. márc. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
engem nem zavar de az az én szememben természetes,az övében meg nem tom!
2009. márc. 1. 20:05
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha zavarná, akkor nem ujjazna. :) Engem sem zavar, sőt.. :P Örülök neki, ha tőlem nedvesedik barátnőm, könnyebb a petting is, neki is jobban esik, és látom hogy élvezi amit csinálok.


17/F

2009. márc. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nedvesség nélkül nincs sex. Miért lenne ciki, magyarázd már el légyszi.
2009. márc. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2009. márc. 1. 20:19
 9/20 A kérdező kommentje:
Ezt így nem lehet elmondani nálam ez még nem természetes,ez volt az első vagyis volt már ilyen csak ennyire még nem...és közbe nem tudtam ellazulni mert ezen görcsöltem hogy vajon most mit gondol
2009. márc. 1. 20:28
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de ebből is látszik h milyen éretlen vagy. Logika az egész: ha nem vagy nedves nem tud könnyen beléd hatolni, ha nedves vagy könnyen megy neki, és mi tetszik egy pasinak? Ha könnyen bemegy. Ilyen egyszerű.
2009. márc. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!