Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mai randin azt mondta egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai randin azt mondta egy lány, hogy nemérti, hogyan bírják ki egymás mellett olyan sok ideig egyesek. (? )

Figyelt kérdés

Itt pár éves kapcsolatokról volt szó.

Ez azt jelenti, hogy ne is számítsak semmi komolyra vele?

18/F 16/L


2011. jún. 13. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem! Csak nem érti! Én sem értem, hogyan bírják ki az emberek egymással hosszú időkön át, de vannak sejtéseim! Vágj bele és majd lesz valami! Ha szeret, melletted fog maradni és megérti mért is!:-)
2011. jún. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell egy ilyen kijelentéstől megijedni. Ilyeneket általában azok mondanak, akiknek még nem sikerült túl hosszúra egyik kapcsolata sem, vagy még egyáltalán nem is volt. Ennyi az egész.
2011. jún. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De csak általánosságban mondta, nem úgy, hogy nem érti hogy xy hogx bírja 3 év yx-el.Hanem hogy nem tudja hogyan bírják évek úta ugyanazzal az emberrel, úgy általánosan.
2011. jún. 13. 16:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha a pár egyikében létezik a kreativitás, akkor már nehéz lesz megunni az együttlétet.

A hosszú relatív. Mi nem tudhatjuk, hogy mit akartok egymástól, de a hölgyemény egyszerűen csak fiatal. :)

2011. jún. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kisnita ***** válasza:
Én sem értem... Sokszor magunkon is meglepődöm. Amúgy meg nem gondoltam volna én sem az elején, hogy ez lesz belőle. Szerintem ne is törődj ezzel a beszólásával... Inkább mutasd meg neki a kérdésre a választ. :D
2011. jún. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sem tudom elképzelni, hogy hogy bírják párok egymás mellett 15-20-40 évig, pedig eltökélt szándékom hogy a következő páromban azt az embert találjam meg, akivel leélhetem az életemet. :) Nem kell ettől megijedni, lehet csak kicsit rosszul fejezte ki magát, mindenesetre kérdezz rá, hogy ő a tartós kapcsolatok híve-e. Ezt keresi-e. Ez még nem biztosíték arra, hogy köztetek ez meglesz, de legalább megnyugszik a lelked :)
2011. jún. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!