Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! A szálkás, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A szálkás, vagy inkább a mackósabb srácok jönnek be nektek? (szálkás alatt nem a túlzottan kigyúrt srácokat kell érteni)

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 19:46
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
és, jó, lehet rosszul fogalmaztam, ezen pont nincs háj, de attól még debella aránytalan nagy.
2011. márc. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Nekem is a mackós, szőrmókos metal-arcok jönnek be, a pasim mégis genetikailag elég nyurga. :)


Nem alkat függő. Neki a karcsú lányok jönnek be, én meg kissé husi vagyok. De ilyen a szerelem: vak.


Az alkat akkor meghatározó, ha nincs rózsaszín köd, és akinek nincsenek megfelelő adottságai, az a személyiségével tudja kompenzálni a dolgot. Idősebb nőknél úgy is az a mérvadó.


21/L

Kitartást!

2011. márc. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nekem a mackós fiúk tetszenek!! Olyan aranyosak és jó odabújni hozzájuk:) De a barátom szálkás, jól néz ki nincs vele bajom, de jobban tetszene ha maci lenne:)
2011. nov. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!