Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdemes egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes egy srácnak fejlesztenie magát vagy felesleges, ha nem született túlzottan jó adottságokkal?

Figyelt kérdés

Szerintetek ha egy srác nem sikeres a csajoknál, mert nem elég jó külsejű, nem elég nagydumás, stb... akkor érdemes megpróbálnia a változtatást?

Azért kérdezem, mert ha teszem azt, igyekszik javulni minden téren és végül az erőfeszítéseit mégsem koronázza siekr, akkor esetleg még jobban megzuhanhat, mintha semmit nem is csinált volna. Vagy rosszul gondolom, mert mindenképp tapasztal majd változást, max. nem olyan egetrengetőt, mint amire számított?


2011. jan. 28. 18:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A tanulás, a fejlődés mindig is fontos...

Készíts te is egy SWOT analízist.:P


Egyébként döntsd el, hogy barátnőd szeretnél vagy csak "kiélni" magad. Ha barátnőd, akkor ismerkedj lányokkal, ne legyél bunkó és önző, ne nyomd el őket és ne mesélj be magadnak baromságokat sem róluk, sem másról. Légy önmagad.

2011. jan. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

-Unokatesóm 22éves feladta a csajozást, megmondta nekem hogy unalmas alaknak tartja magát, ami sztem nem igaz de jó én mégis csak a unokatesója vagyok, én elvok vele. -Másik unokatesóm 28 éves, sose volt barátnője, szegény, remélem lesz, mert ő pedig jó fej szal nem vágom miért nem sikerült neki:S

-Harmadik unokatesóm 30 felül van má nemtom pontosan, talált egy olyan barátnőt ami kb a troll és a hegyiember kereszteződése:O (kajakra) Vajon csak azért mert már el volt keseredve, de rohadtul?:S

-Negyedik unokatesóm lány, egy vagy két rövid kapcsolata volt ha jól tudom, most ő is 30 felett van, és sehol a nagy ŐŐŐŐŐ :S

-Jah és haverom már az öngyilkosságon gondolkodik, ő 17 lesz, de nem csak a csajoknál való népszerűtlensége, hanem egyéb problémák miatt is. (am nekem is megfordult már a fejembe de 30 előtt biztos nem tenném meg)

-És ismerek egy jónéhány embert aki egyedül fog megdögleni:S Szegények, őket is sajnálom, igazi szerencsétlenek, bár énis csak pár szintel vagyok jobb náluk:S


hát igen fos ez a világ... az alfahím marad fennt a többi beledöglik a magányba, és az alfahím is a jó nőstényekre hajt persze.


Én meg már kezdek megzakkanni hogy én is hasonló vagyok, bár közel sem ilyen rossz nálam a --menőségiszintem--, mert egy-két lány haverommal el tok csevegni rendesen még kettesbe is simán, de valahogy az idegenektől félek én is. Próbálom fejleszteni magam, hogy arra gondolok mit tennék/mondanék egyes helyzetekben ha lenne bnőm, és próbálok egyre jobban megnyílni, azt vettem észre hogy 9. óta sokat javultam. Az a helyzet ha nem sikerül kb 20 éves koromig összehozni valami kapcsolatot, bedrogozok valamit a gyorsítófajtákból és hátha úgy sikerülni fog. Ha mással nem akkor azzal, addig meg még próbálkozok majd neten vagy valami:S Bár önbizalom nincs igazán toppon:S


(azt kívántam szülinapi tornánál hogy még 18 előtt veszítsem el a szüzességem, na most kiderül hogy működik ez a kívánós dolog XD am egyértelmű hogy nem, de kitudja, egyébként nem is bánnám, nekem nem a szex kell -bár nem árthat- csak egy kapcsolat)


F17

2011. jan. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:50


Téged senki nem szeret? Nyomorban élsz??? Buta is vagy???

Vagy csak a sexről szól az életed?

2011. jan. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Tényleg nem értem, hogy milyen emberek vagytok ti:SS

Öngyilkosnak lenni, mert nincs éppen nő??? Te jó ég...

Döntsétek el, mit akartok és tegyetek érte, mert különben soha nem kaptok meg semmit sem. Ha meg nem vagytok érettek a csajozásra, várjatok még. Természetesen a másik hibás lépés, ha minden áron nőt akartok, mert az nagyon látszani fog rajtatok és csak a nevetségesség és a szánalom látszatát fogjátok kelteni.

Ismerkedjetek lányokkal és utána legyetek szerelmesek.

2011. jan. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha pedig ti nem tudtok ki bújni a zárkózottság fogságából, akkor vagy keressetek zárkózott nőt, aki nem dob el titeket azért, mert nem orditoztok részegen egy partyban vagy pedig menjetek orvoshoz. Pszichológushoz.
2011. jan. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

19.03

Szégyen, nem szégyen, nekem is sokszor megfordult már a fejemben.Tudom, nevetségesnek tűnhet kívülről, de az az igazság, hogy teljesen össze tudja törni az embert. Mivel a legerősebb ösztönről van szó és ha az emebr nem tudja kiélni, akkor ttestileg-lelkileg levágja a padlóra. Ha pedig évek során át sem siekrül, akkor egyenesen a pokolba. Ez nem vicc.

2011. jan. 28. 19:14
 7/14 A kérdező kommentje:

"sikerül"

a fene egye meg, mindig összecserélem a két betűt

2011. jan. 28. 19:15
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ösztönlények vagyunk és ott lehetőség a kiverésre is, ha ennyire nagy a szenvedés.

Foglaljátok el magatok mással, vagy mondom, ismerkedjetek.

És ne az legyen a fő cél, hogy nő legyen, hanem hogy jól érezd magad a másikkal. Nem szabad ilyen hülyeségekre gondolni, hogy téged senki nem szeret, senkinek nem jössz be meg hasonlók, mert nem is igaz. Meg ilyenre sem, hogy ez kur.va, ebben nem lehet bízni, mert akkor csak rossz lesz.. A másik amit nem szabad csinálni, hogy ráerőszakolod magad a lányra, féltékenykedsz vagy pedig plüssként kezeled. Ha nem tartod magad szépnek, ami relatív dolog, akkor próbálj tenni valamit a külsőddel. Hangsúlyzom, a külső nem minden, de egy hisztis, önsajnáltató valaki senkinek nem kell. Na jó van olyan akinek kell.....talán...

2011. jan. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A papok sem lesznek öngyilkosak, meg én sem, meg még több ember.
2011. jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

A kiverés nem segít. A lelkednek nem tudod kiverni. Nem seít a tudaton, hogy képtelen vagy nőt szerezni, nem segít, hogy ne tartson balf...-nak a környezeted és nem segít azon sem, hogy látod, hogy múlik el az életed, te pedig képtelen vagy ellene tenni.

Egyébként meg a GYK tele van a csajok írásaival, akik vinnyognak, mert nem kaptak pár hete vagy hónapja szexet.

Akkor mit szóljon az, aki évek ót anme kap vagy soha nem is volt része benne?

2011. jan. 28. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!