Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Csinálnátok ilyet, mert haragszotok?





11.38as vagyok
Engem szeret és kíván, meg minden megvan.(kivéve a sex, mert az havonta 1x ha van az jónak számít). Ő kielégít engem, hogy nekem jó legyen, meg ő is kielégül csak nem k.félünk. Rajta van a ruha és azt az istenért nem lehet róla lehámozni csak éjszaka:S










"Miért van az, hogy a pasiknak eszébe jut szeretkezni akkor egy nő "álljon rendelkezésre"
Figyelj, hogy ne ezt csináld csak fordítva.
Ha te olvasol egy nagyon jó sztorit és elmélyülsz benne, akkor nem biztos, hogy első szóra le akarod rakni. A film is ilyen, csak annak az ideje is fix. Meg szerintem úgy veszi, hogy mi van abban olyan rossz, ha fél órával később álltok neki... elvégre egy kereskedelmi csatornán nem két óránként van reklám, 30 perces fürdés alatt is bealudtál.










"Ha te olvasol egy nagyon jó sztorit és elmélyülsz benne, akkor nem biztos, hogy első szóra le akarod rakni. A film is ilyen, csak annak az ideje is fix."
hát olvasni meg filmezni szex után is lehet. ha meg olyan rohadt fontos egy steven segal film, amit valsz 4 havonta leadnak, akkor no comment. és ha valóban akarta volna, akkor nem játszik a gépen, hanem keltegeti. és igen, van olyan hogy belemélyedek egy könyvbe, de nekem fontosabb a barátom, max utána olvasok. és gondolom a kérdezőnél nem az volt a szitu, hogy a párja nézte a filmet, ő meg gondolt egyet és az ágyba parancsolta, majd megsértődött, amiért az nem ugrott.
az én esetemben minden egyes alkalommal vagy simán nincs kedve, vagy azt mondja, van kedve, de 5 perc múlva kijelenti, hogy bocs mégsem. de sajnos nem tudom egyértelműen azt mondani, hogy ok akkor szevasz, mert mellette érzem hogy szeret. ezért nem tudom hova rakni, és ezért vagyok tanácstalan. és hozzáteszem, mikor anno összejöttünk, ő még mellettem ismerkedett mert mint mondta, nem érezte, hogy igazán kellett volna nekem. tessék. logikusan meg kéne csalnom, és még magyarázhatom is, hogy jaj ez csak amolyan stressz levezető/egészségügyi szex volt. de nem teszem, mert nemhogy az ő szemébe nem tudnék nézni, hanem arcon is köpném magam a tükörben. nagyjából ennyi a férfi-női látásmód közti különbség.





"ha meg olyan rohadt fontos egy steven segal film, amit valsz 4 havonta leadnak, akkor no comment. és ha valóban akarta volna, akkor nem játszik a gépen, hanem keltegeti."
Ez nagyon igaz és most ha majd akar valamit, akkor nekem rögtön haptákba kell állnom? Ha kegyeskedik végre foglalkozni velem. Ez volt a kérdésem lényege: hogy ha ma akar valamit én meg azonnal készséges vagyok, akkor azt hiszi, hogy így rendben van. Majd amikor nem lesz érdekes film a tv-ben, akkor lefekszünk az "asszonnyal". Hát én nem csak ennyit érek.
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!