Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csak szexnek indult, de te...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexnek indult, de te beleszerettél a szexpartnerbe. Beteljesületlen szerelem? Történt már veletek ilyen? Ha igen, h kezeltétek?

Figyelt kérdés

Kb. 4 évre visszamenőleg ismerkedtünk meg. Nem olyan volt, h bumm bele a tortába. Sokat írtunk, stb. Az első egy évben még szexhez nem is jutottunk el, csak petting. A fiú még szüz volt, meg én is. Valahogy abba maradtak a találkák, de mindig keresett, mindig írt smst, akkoriban főleg szexről írtunk!...2 éve pedig megtörtént a dolog. Jó volt, és nem is pont a szex volt benne a fő "atrakció", nem olyan volt, hogy "jóvan megd@ugtalak most már megyek". Egész éjszaka együtt voltunk, csókolóztunk, simogattuk egymást, meg aztán a többi.

Most márciusban lesz két éve, hogy ez megtörtént, azóta viszon nem találkoztunk. Mindig szeretett volna eljönni utánnam, de nekem párom volt.

Nekem meglepő volt, hogy két év eltelt az utolsó találkozásunktól és még mindig ír. Többnyire már nem is a szex-vel jött. Érdeklődött, hogy vagyok, amikor szakított velem a barátom vigasztalt, stb. Ha nem volt pénz a kártyámon, mindig feltöltötte(idáig legalább 10x), hogy tudjunk írni.

Igen, én beleszerettem, de már rég, viszont mindig vissza jön ez az érzés, nem csak, mint emlék. Vele álmodok éjszaka, és nyitott szemmel is róla álmodozok.

Nagyon régen, mondtam neki, hogy mit érzek. Azt mondta, hogy ő engem szerelemmel nem tud szeretni. De mindig vannak olyan sms-ek például, amikből azt olvasom ki, h igen, lehetne vmi...Nehéz vele, nemrég halt meg a testvére is...

Most újra fogunk találkozni, és ha tudnám elszeretném csábítani!De hogy?!....Nem vagyok egy csúnya eldobni való lány...csak szerencsétlenül szerelmes :(

Bocs a "fogalmazásért"!

Köszönöm a válaszokat, de ha csak pattogni akartok belém, akkor ne is írjatok. Leginkább olyanok válaszát várom, akik megértenek, vagy voltak hasonló szituban!


2009. febr. 8. 20:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, 18 éves lány vagyok.
2009. febr. 8. 20:27
 2/5 anonim válasza:
100%
Én egyszer voltam ilyen helyzetben.Egy sráccal 2,5 évig szenvedtünk...Átjött smárolgattunk,pettingeltünk..dugtunk..de ennyi.Aztán összejöttünk,először együttoltunk 3 hónapot,de közös megegyezéssel vége lett.Kis idő elteltével összejöttünk ismét de csak egy hónapra,mert megcsalt.Szerintem az ilyesmi általában nem működik...De Te tudod...Az elcsábitásról az a véleményem,hogy egy éjszakra lazán el lehet csábitani bárkit,de ettől még nem fog belédszeretni.
2009. febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, h igazad van :S Köszi a választ.
2009. febr. 8. 21:26
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az írásodból azt vettem ki,hogy neked már nincs barátod és neki sincs barátnője.Ez végülis kezdetnek jó.Ha most halt meg a testvére,akkor most nagyon rossz idők jönnek rá,legyél ott mellette és segíts neki amiben csak tudsz,ahogy ő is tette a szakításodnál,bár ez kissé más.

Azt írtad,hogy bár nem találkoztatok még tartjátok a kapcsolatot.Nos ez jó,mert azt jelenti,hogy kötődtök egymáshoz.Tehát nem csak a szexről lesz szó,ha újra megtörténik.

Az elcsábításról meg annyit,hogy szerintem már megtörtént:DHa meg úgy érzed,hogy még jobban el kéne csavarnod a fejét,akkor végülis a szex erre a legmegfelelőbb.Ha te élvezed,akkor valamilyen szinten ő még jobban fogja élvezni.Lepd meg,kényeztesd és érezd jól magad!Sok sikert!Remélem azért tudtam valamit segíteni!

2009. febr. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, jó volt bíztatásnak és igen segítettél.

Csak attól félek, ha esetleg megint kimondom neki, amit érzek, h elutasít :S

Es úgy szeretném elcsábítani, hogy valami meginduljon benne felém...

koszi meg1x

2009. febr. 8. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!