Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elsősorban lányoktól kérdem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban lányoktól kérdem, mennyire fontos egy pasi adottságai a sexben?

Figyelt kérdés

pontosítok kicsit, szóval az ágyban melyik tipusu férfiak az izgatóak:

mackó termetű, itt-ott felesleg

szálkás izmos pasi, kicsi feszes kemény izom

kigyúrt pasi, nagy kemény izmok

abszolút közép út, felesleg is van izmok is vannak de olyan "átlagosan"

véleményekre kíváncsi

köszi


2009. jan. 29. 13:22
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
ennek a kérdésnek a lényege nem az volt h kinek mi jön be a vélemény volt a lényeg és egy értelmes véleményböl ki lehet szürni, ezért van több alternatíva kevesen mondták azt h 1-2-3 típus, inkább leírták h nekik mi jön be, ha ugyan ezt fiuknak tettem volna fel hasonló kategoriákat felsorolva jóval több sorszám lett volna ez azért hatalmas különbség
2009. jan. 29. 20:25
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Kidolgozott felsőtest!! Engem nagyon felizgat, meglátom, és egész este puszilgatnám! Meg olyan biztonságérzet, ha egy kidolgozott felsőtest, és egy izmos kar ölel át... Persze nem sok izomra gondolok, csak ne lötyögjön rajta semmi, az a lényeg, egyébként olyan átlagos mennyiségű izom elég. És amíg addig eljutunk, egy kisfiús mosoly, rejtélyes tekintet, csajozós duma... Ha csak ennyiről van szó, ha pár az már más.
2009. jan. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
17/L amúgy
2009. jan. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
100%
Inkább a magas, átlagos alkatú férfiak jönnek be. De ha egy pasi szenvedélyes a szexben, akkor általában nem annyira érdekel, hogy mekkorák az izmai és hogy van-e rajta egy kis felesleg. A nők többsége pedig nem bukik a túlságosan izmos, tökéletes testű pasikra, mert velük kevésbé tudják elengedni magukat az ágyban. 25 éves lány vagyok.
2009. jan. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
49%
Szerintem a férfi adottságai képességei nagyrészben a nőtől függnek.Egy férfi annyit tud amennyit egy nő kihoz belöle.Ennek feltétele az hogy jól ismerjük a partnerünk minden rezdülését és persze őnmagunkat is.
2009. febr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!