Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az elso egyuttletemre keszulok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elso egyuttletemre keszulok es fogalmam sincs hogy fogjak neki. esetleg valami jo tippek?

Figyelt kérdés
egyebkent fiu vagyok
2009. jan. 9. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idos vagy, jartok, vagy csak valakivel megesik majd? Menjetek el vacsorazni, utana pedig otthon egy kicsiket iszogassatok, igy oldodni fogsz. A fogamzasgatlast mindenkeppen beszeljetek meg, nagyon fontos, mert mar az elso alkalommal is terhes lehet a lany. Vagy gumival, vagy fogamzasgatlo tablettat szedjen a partnerod.

Ezenkivul hagyjal idot magatoknak, valamint nyugalom legyen, szoljon halk zene, es simogassatok egymast. Aztan majd minden jon magatol. Remelem van hasznos amit irtam neked.

2009. jan. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne spilázd túl a dolgot és légy kedves a csajhoz.
2009. jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ok edig felfogtam...s mien pozba v ijesmi en legyek felul vagy a csaj?..
2009. jan. 9. 22:43
 4/4 anonim ***** válasza:
A lánynak is ez az első? sztem engedd felülre, h irányíthassa a behatolás mértékét, így nem fog fájni neki nagyon.... Sok sikert!
2009. jan. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!