Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Járnátok biszex nővel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok biszex nővel?

Figyelt kérdés
Férfiak járnátok ilyen nővel? Úgy hogy mellettetek nőkkel is szeretne lenni.
ma 16:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen
ma 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
59%
A pasik 99%-a igen, sőt nemhogy járna hanem egyenesen örülne neki ha valamelyik barátnőd be is csatlakozna 😅
ma 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Adventurer1 ***** válasza:
100%
Igen, simán járnék vele.
ma 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen a jelenlegi barátnőm, vagyis biszex. Velem van, nem jár más csajokhoz, de előttem nője volt.
ma 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Simán!
ma 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Igen
ma 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
20 eve a felesegem 😇🙂🙃es igen imadom 🙂
ma 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
17es gratulálok 😀😀
ma 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Sokan szerintem nem gondolják teljesen át a kérdést. Nyilván, szerintem minden férfiban benne van, hogy az annyira nem zavarja ha a párja biszex és más nők "tetszenek" neki. Ezzel én is így vagyok, hogy azt valamiért jobban elnézném ha esetleg egy másik lánnyal lépne félre, mintha másik férfival csalna meg. És nyilván sokaknál felmerül ilyen kérdés láttán a 2 lány 1 fiú felállás, ami persze izgató. De belegondolva, hogy van egy párom, akit szeretek és közben mégis más emberekkel - még ha lányok is - lefekszik, vagy a kérdést tekintve azt is el tudom képzelni, hogy lány részről is komoly kapcsolatra gondolsz, nem igazán férne bele. Hiába izgató, hiába "férfi álom" szintű dolog, komoly kapcsolatban nálam mégse férne bele. Kevésbé zavarna és ha olyan szituáció lenne vagy csak futó kapcsolat akkor nyilván más, de olyannal, akivel az életemet tervezgetem olyannal nem. Egyébként ahogy észrevettem szinte minden lányban vannak ilyen hajlamok, maximum nem annyira drasztikusan, de előfordulnak. Úgyhogy ilyen téren is talán ez elfogadottabb és nem zavar annyi embert.
ma 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!