Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Rossz dolog ha így csinálom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz dolog ha így csinálom?

Figyelt kérdés
Normális az ha kiverés után oda engedem a spermámat ahova megy. Legyen az saját magam föld vagy fal. Vagy ez gusztustalan dolog?
ma 19:55
 1/5 anonim válasza:
85%
Ha utána feltakarítod akkor nem baj
ma 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Én is utálom irányítani.
ma 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
Nem gusztustalan, ha feltakarítod. De egyszerűbb, ha egy törölközőt odakészítesz.
ma 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, ha belegondolok, hogy átmegyek valakihez aki a falra, kanapéra, szőnyegre vagy bárhova lövi elég undorító így. Mármint azért ilyen helyekről nem olyan túl egyszerű nyomtalanul eltüntetni, pláne nem a leghigiénikusabb. Ha mégis így csinálnám nálam alap lenne, hogy tényleg rendesen feltakarítom, fertőtlenítem stb. Ezek nélkül elég igénytelennek tartom. Illetve elég macerás mindig ilyennel foglalkozni. Szerintem sokkal egyszerűbb, ha pl. csak a hasadra lövöd vagy zsepibe. Egyszerűbb, higiénikusabb, könnyen meg tudsz tisztálkodni, könnyű takarítani és az élvezeti értékéből sem von le semmit.
ma 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg anyádat takarításkor, hogy nem baj-e ha olyan lesz minden 😅

Amúgy meg a te dolgod öcskös hova vered.

ma 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!