Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Srácok, egy bomba nővel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, egy bomba nővel hogyan bírjátok sokáig?

Figyelt kérdés
Sokszor el hangzik tőlük egy bomba nő láttán hogy egész éjjel b@sználak..

ma 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Amelyik kutya ugat…..
ma 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 hát...
ma 20:38
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Az első menetet azt sehogy. De bírok 5-6ot egy éjszaka alatt... ;)
ma 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom ki mondja, hogy sokáig bírja "bomba nővel". Igazából sok dologtól függ: hangulat, rendszeresség, mikor csináltad utoljára, mennyire izgulsz rá, vagy tudod félretenni.


De ahogy az első válaszoló is utalt rá, sajnos attól, hogy bomba valaki nem biztos, hogy az ágyban is olyan jó, ami lehet kiábrándító is. És egyébként valóban sok esetben - még ha meglepő is - mégis, mint egy bot. Lehet pont a külsőségekkel próbálja kompenzálni.


Viszont az is igaz, hogy a látvány sokat hozzátesz, nagyon agyban dől el az egész. Van aki jobban tudja ezt kontrollálni, van aki kevésbé vagy semennyire. Viszont aki "bomba nővel" hamar elmegy, annak valószínűleg egy "átlag" nővel sem tart sokkal tovább. Valahogy én is azt vettem észre, hogy max a tudat, ami más, de olyan sok különbség igazából nincs is.

ma 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaja minél nagyobb valakinek a szája annál gyengébb lesz a valós teljesítménye.
ma 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Uj nővel első alkalommal szinte semeddig nem bírom. De legközelebbi alkalmommal már akármeddig el tudom nyujtani.
ma 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!