Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szülők, (leginkább anyukák)....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők, (leginkább anyukák). Mit szolnátok ha valavahonna megtudnátok vagy a saját gyereketek elmondaná nektek hogy érdekli a BDSM, főleg a fenekelés??

Figyelt kérdés
24 éves fiu vagyok. Engem izgat a BDSM illetve a fenekelés gondolata, szeretném ezt kipróbálni, átélni. Ti mit szolnátok ha a saját fiatok/lányotokról kiderülne ez, akár ugy hogy ti jöttök rá akár ugy hogy ö mondja el nektek. Föleg az érdekelne hogy mit szolnátok ha elmondaná nektek.

ma 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Miért fontos ez? A szülőknek semmi köze a gyerekük szexuális életéhez, az csak arra a két emberre tartozik.

A legtöbb szölő gondolom, a fejét fogná, hogy mi a fenének mondtad el neki, mert nem érdekli, semmi köze hozzá.

ma 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Mi közöm a gyerekem szexuális életéhez? Semmi.
ma 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vitatjuk meg a szexuális életünket egymással. Eléggé undorító lenne.
ma 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Ha leírom, hogy egy dögös, 40-es anyuka vagyok, és hogyan elégíteném ki a fiam perverz vágyait, akkor mára befejezed a BDSM-el kapcsolatos kérdéseket? Tudom, hogy az előzőt áttették egy másik kategóriába és nem jöttek rá olyan válaszok, amiket szerettél volna, sajnos van ilyen.


( https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..

ma 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4-s nem az én kérdésem az. Én azért tettem fel ezt a kérdést, mert régóta vágyom arra hoy valaki az anyám elött fenekeljen el, és szeretném neki elmondani ezt a vágyamat, amiről ugy érzem hogy ö nyitott lenne rá, 1-2 beszélgetésböl adodóan. De ami a lényeg, az amit be linkeltél az nem az én kérdésem.
ma 21:14
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

5

Kérd meg anyád valamelyik barátnőjét:)

ma 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Én inkább egy pszichológus segítségével tárnám fel, hogy miért izgat fel az anyám előtti (közvetett) megalázkodás gondolata.
ma 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6-s 60 éves az anyám. Nagyon nem tartja senkivel a kapcsolatot, föleg nem olyannal akit meg lehetne kérni.
ma 21:21
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen elfenekelnélek egy csaj előtt, de a 60 éves mama erős. :) De nem simi lenne, másnap óvatosan ülnél le. :) Ha érdekel, keress!
ma 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy már öt éves, vannak dolgok, amiket jobb ha megtartasz magadnak.

Én is például már küldtem itt jópár képet magamról, de mégsem küldök nekik is.


19/f

ma 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!