Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha egy 20 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha egy 20 éves pasinak feláll de nem sexel a párjával csak nagyon ritkán?

Figyelt kérdés
és nem megcsalás a gond. irjatok
2009. jan. 6. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tessék? Nem értem. Ennek így nincs értelme.
2009. jan. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ez teljesen érthető igy ahogy mondom!!!!! ott alszol nála meg találkozgattok közbe meg semmi sex. 2-3 hetente csak. ez olyan furi egy pasitól. írj
2009. jan. 6. 21:33
 3/11 anonim ***** válasza:

Addig értem, hogy feláll, de nem történik meg az aktus. A megcsalás nem tudom hogy jön ide. De mindegy.


Amúgy nincs semmi különös. Esetleg neked lesz rossz, hogy mindig fel vagy izgatva a semmiért...

2009. jan. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
azért jött ide a megcsalás mert először arra gondoltam hogy mással csinálja és velem azért nem akarja. :)
2009. jan. 6. 21:38
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Oké miután elolvastam amit írtál rájöttem:)


De nem tudod vele megbeszélni? Vagy nem próbáltál te kezdeményezni? Hogy lássa, neked több szexre lenne szükséged, vagyis többet kívánsz. Egyébként szerintem a pasik ennyi idősen gyakrabban szeretik. Legalábbis az én pasim 20 éves, és minden nap szexelünk.

2009. jan. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de próbáltam. és azt mondta aludni akar hagyjam. szoval ijenek voltak. én nekem se volt még ijen pasim sose. ez olyan fura. de majd "nekiesek" megkérdem mi van...mer már sokat türtem
2009. jan. 6. 21:47
 7/11 anonim ***** válasza:

HÁT KEZDEMÉNYEZZ TE LEHET ERRE VÁR

NE MINDIG A PASI LEGYEN FELÜL

LEHET NEKI JOBBAN BEJÖNNEK A RÁMENÖS NÖK MINT AKIK CSAK SZÉTTESZIK A LÁBUKAT

2009. jan. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Caps Lockot nyomva felejtetted.
2009. jan. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:D
2009. jan. 6. 22:00
 10/11 anonim ***** válasza:

21:47-es válaszoló! Már az sem elég a pasiknak ha a nők szétteszik a lábukat? Egy kicsit telhetetetlenek... jóhogy már azt nem mondják, hogy mi csináljunk mindent még a védekezést is, mert még gumit sem képesek a farkukra húzni, és még elvárják, hogy a nők meg tegyék oda ebben is magukat? ők meg csak élvezkedjenek... hát perrssszzze még mit nem. Ők meg még a csúcsra sem képesek a barátnőiket eljuttatni! /Tisztelet a kivételnek!!!!!/

A kérdésre pedig: Ha már régóta együtt vagytok, akkor lehet csak unalmassá vált a szex, vagy nagyon fáradt. Barátomnak pl. alvás közben is feláll vagy ha csak megpihen akkor is, még sem akar mindig szexelni. Beszéld meg vele, hogy több kell neked, vagy vonjatok be valami új dolgot!

2009. jan. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!