Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet olyan 30-40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet olyan 30-40 éves nőt találni, aki tud kedves lenni a párjával, szeret nudista strandra járni, hűséges, el tudna fogadni egy nem nem sportos, nem is jóképű férfit és még/már szabad?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 07:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
Biztos van, de a nudista részt azért kihagyhatnád, eléggé leszűkíti a kört...
2009. szept. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
13%
Nem lehet. Azok már mind foglaltak. Aki 30 évesen még szabad, az mentálisan beteg általában, és nem kell senkinek.
2009. szept. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
hát nem hinném, hogy van ilyen. Engem rá nem venne párom a nudista strandra! Ő mehet, de én semmiképp nem mennék.
2009. szept. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Kizárt dolog. Ilyen csak a mesében van...
2009. szept. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
83%
A párom 39 éves és ő bevállalná értem , ezt tudom, ő mondta.
2009. szept. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
91%

Na én 39 éves nő vagyok, mindenki szerint kedves, szívesen kipróbálnám a nudista strandot is. Nem a külső a legfontosabb a számomra, viszont - sajnos - férjnél vagyok.

Szóval az én válaszom is hasonló a többiekéhez: kicsi az esélye, hogy ilyen nőre találj. (Viszont nem lehetetlen.)

2009. szept. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
elvalt not szerintem lehet. foleg ha esetleg hajlando lennel lemondani a nudista strandrol. :p de ez nem tarskereso oldal.
2009. szept. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy nem vagy sem jóképű, sem sportos és még legyen a hölgy hűséges nő valahogy nem jön össze ez a nudista dolog... Szóval ezért mondom, hogy ha ilyet keresel, azt ilyen strandon tedd. De ha társkeresőre ilyet írsz, hát nem bíztatlak...
2009. szept. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%
én is szeretem a nudistrandot, de az még sosem volt szempont a társválasztásban. ezt nem is értem.
2009. szept. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is stimmelne itt minden , csak a nudista dolog érthetetlen a számomra.

Nem fogom fel, ez miért is olyan fontos?

Ha még azt kérdezted volna szeret-e a természetbe, moziba, koncertre járni...

Azt gondolom, csak az éretlenebb Nőknek fontos nagyon a a bazi nagy jó képű pasi.

Az okosabja inkább a belső láthatatlan értékeket keresi, és ha azok megvannak akkor nyit a Férfi felé.

2009. szept. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!