Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet olyan 30-40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet olyan 30-40 éves nőt találni, aki tud kedves lenni a párjával, szeret nudista strandra járni, hűséges, el tudna fogadni egy nem nem sportos, nem is jóképű férfit és még/már szabad?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 07:53
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nos úgy érzem, nem a primitív bunkó kategóriába tartozok (felsőfokú végzettségem van), meg tudok szólalni, és van rendes lakásom, autóm, munkám, stb., bár nem vagyok benne a felső tízezerben. Talán egy szögnél többet is be tudok verni a falba, de sajnos külsőségek tekintetében nem vagyok szerencsés.

Nekem a természetesség fontos, így érzem jól magam. És ha két ember fontos dolgokban különbözik, akkor túl sokat kell ahhoz egymásnak tűrni, és ez szerintem a kapcsolat rovására megy. Sajnos ez olyan dolog, amit sokan félreértelmeznek, és ha ezt valaki nem érti meg, akkor arra rámehet a kapcsolat, aminek nagyon fontos része kell hogy legyen egymás megértése és az őszinteség. Egyszerűen nem szeretem a sznobizmst meg az álszenteskedést, ennyi.


---------------


Kedves N39/10:37! (elnézést, de nem tudom a neved)

Miért írtad, hogy sajnos? Remélem nem általában a férfiakkal van problémád.

2009. szept. 10. 19:52
 12/16 anonim válasza:
A férfiakkal úgy általában semmi bajom. Azokkal, akik NŐNEK nézik a nőt. (Azt hiszem, ezzel mindent el is mondtam, hogy miért írtam: "sajnos".) A kigyúrt és bájgúnár pasik pedig egyáltalán nem tetszenek.
2009. szept. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Még valami: mitől jóképű egy férfi (vagy akár egy nő) és mitől nem az? Aki nekem tetszik, lehet, hogy a másiknak nem.

Ez ilyen egyszerű dolog.

Egyébként háromszor elolvastam amit a kérdésedhez fűztél így utólag. Elgondolkodtató, amit írsz.

2009. szept. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
65%
Igazából azért vagy primitív bunkó, mert azt hiszed, ha kocsid és lakásod van, akkor már nem lehetsz az... :-)
2009. szept. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
72%
Az előttem író keményen beszólt, de osztom a gondolatát....
2009. szept. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Sajnálom, ha egyesek másra godoltak a válaszomból, mint amit írni akartam, lehet hogy szerencsésebb lett volna külön-külön kommentezni.

Amit akartam sugallni maz az, hogy nem vagyok egy mások nyakán élősködő szélhámos, de egyáltalán nem vagyok gazdag sem, tehát az ezzel való kapcsolatszerzés is esélytelen, ráadásul igencsak távol is állna a stílusomtól. Szóval ezen a téren a középmezőnybe tartozom. Ha már ez is bunkóság, akkor valóban az vagyok és tévedtem. Sajnos ezen a téren is a kisebbségghez tartozom, mivel hajlandó vagyok megdolgozni azért, amit el szeretnék érni.

A másik dolog az pedig az életvitelre vonatkozik, tehát ha valaki megveti a meztelenséget és a természetességet, akkor azzal biztosan nem tudnék hosszabb távon együtt élni, és így nem is látom értelmét annak, hogy a másikat hazugságokkal hitegessük. Eddig is csak olyan kapcsolatba mentem bele, amit hosszabb távra gondoltam, és a későbbiekben sem szeretnék ezen változtatni.

Bár ezek után azt hiszem már mindenki csak nemmel fog válaszolni a kérdésemre, de hát én márcsak olyan vagyok, aki kimondja hogy mit szeretne, és ha valami tetszik vagy nem tetszik neki.

2009. szept. 11. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!