Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki 14-15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki 14-15 éves kora óta együtt van a Párjával?

Figyelt kérdés
Akár már össze is házasodtak, utódok is vannak ... :D
2010. jún. 6. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

A Jelek szerint eddig nem nagyon :D


Bá nekem van osztálytársam akinek szülei általánostól kezdve közel vannak egymáshoz.

2010. jún. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Khm. =/

Pedig találtam egy ugyanilyen kérdést és oda min 15 válasz érkezett, igen válasszal...:D

2010. jún. 6. 21:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ha már nincs még ilyen válasz, talán megteszi az enyém is, bár nem felelek meg a feltételeknek :)

én 15éves korom óta vagyok vele, és el vagyunk jegyezve már, a többi meg majd jön 1-2év múlva:)

L/19

2010. jún. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát de ez megfelel a "feltételeknek" :D


További boldogságot!^^

2010. jún. 6. 21:19
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen jöttem össze a barátnőmmel, most 19 évesek vagyunk és együtt vagyunk. Összeköltöztünk.
2010. jún. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igaz nem 14-15 évesek voltunk de hátha az Én válaszom is jó lesz!


Én 16éves voltam,Párom 18.Mai napig együtt vagyunk immár 11éve és született két kisfiúnk.Pici 3éves nagy 7.Mivel elég fiatalok voltunk eléggé sokat változtunk és ez végett mivel teljesen mások lettünk voltak eléggé viharos idöszakok is,és tuti lesznek is még mert mintahogy irtam eléggé külömbözö irányba változtunk.De úgy érzem az amit érzünk egymás iránt ha már nem is az a nagy betüs SZERELEM de egy elég erös mély érzelem/"kötelék"!

2010. jún. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

jah, 14 éves korom óta vele vagyok, most vagyok 15 :D

15/L

2010. jún. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!