Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyire gyakori, ha miután...

Mennyire gyakori, ha miután valaki elvesztette (ilyen 20-25 éves korban) a szüzességét az utána azért szakít a párjával (akivel ugye elvesztette) mert még nem élte ki magát, és kiszeretné mással is próbálni?

Figyelt kérdés
szerintetek?
2011. ápr. 2. 23:38
 1/9 anonim válasza:
59%
Inkább fiatal korában élje ki magát az ember, mint majd 30 fölött mikor már általában férje és gyerekei vannak.
2011. ápr. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Így bizony. Én nem is házasodnék meg olyannal akinek csak én voltam az életében, minek, előbb utóbb úgy is kijönne belőle a kíváncsiság. A tudat nem lenne rossz hogy nem járt benne más, de szinte biztos hogy később bajok lennének belőle.
2011. ápr. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, a mai modern világ baromság, a kiélés egyébként is egy pejoratív negatív értelmű szó, az ember amúgyis had döntse el már maga, hogy szeretne élni, és ne mások döntsék már el, hogy ha te egy lánnyal/pasival voltál az nem jó. Szerintem meg inkább az ideális, mint hogy egyéjszakás kalandok, meg alkalmi szex meg hasonlók. És nincs igazság abban, teljesen személyfüggő, én 20 után vesztettem el, imádom a párom, soha senkiért nem hagynám el csak úgy.
2011. ápr. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt se mondja már meg senki, hogy mikor éljem ki magam. Ha 30 fölött akarom, akkor 30 fölött fogom és leszarom, hogy másnak ennyi idősen már családja van.
2011. ápr. 3. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én még szűz vagyok de ha lenne gy barátnőm akivel olyan komolyra fordulna a kapcsolat hogy házasság lenne belőle akkor nem bánnám. Nekem nem az az élet hogy állandóan pörgök, bulizok, szórom a pénzt, hanem hogy dolgozok(ha végeztem a sulival), teszek félre hogy nekem és a családomnak(ha lesz) jobb élete legyen.


Van olyan haverom aki velem egyidős de állandóan bulizik, képes elmenni 100km-t egy buliért, nem az első barátnője a mostani. Nem mondom hogy ettől rossz ember lenne, de ő rengeteg pénzt kap a szüleitől, nagyszüleitől, még se tud semmit se felmutatni. Én legalább elvégeztem egy középsulit, jövőre végzek a következővel és ha felvesznek akkor lesz egy harmadik is.:)

Ezen kívül letettem a jogsim (B kat.) és vettem magamnak egy motort.

Nekem ez fontosabb mint a szórakozás.

2011. ápr. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

jajjjj ez a kérdés olyan, mintha a barátom tette volna fel, mert szerintem titokban ő is ettől fél...

20L

2011. ápr. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem egy ilyet ismerek. Pontosabban úgy, hogy tizenéves korukban összejöttek, csak egymással szexeltek eddig, ismerek olyat, ahol már házasság is lett belőle... huszonpárévesen pedig mind szakítottak/alváltak, mert rájöttek, hogy ez nekik eddig kevés volt.
2011. ápr. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

Én átéltem már ezt - mármint a kísértést -, kétszer az elmúlt három és fél évben. 19 voltam, mikor először feküdtem le a barátommal, akivel még azóta is együtt vagyok. Felmerült párszor, hogy felkeltette a kíváncsiságomat egy másik srác, akivel éppen sokat beszélgettünk, meg jól elvoltunk. Eddig sikerült legyőznöm a kísértést, de én is félek, hogy majd esetleg akkor jön ez ki rajtam igazán, mikor gyerekeim meg családom lesz. Ettől függetlenül úgy érzem, hogy a mostani párommal le tudnám élni az életem, ezért is vagyok még mindig vele.

22L

2011. ápr. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na és hány pasival "kell" (!) szexelnie ahhoz egy nőnek, hogy kellőképpen kiélt legyen? Ha egy pasival már szexelt előtte, az már kiéltség? Vagy kell minimum három, négy, öt?


Hány pasit szedjek fel gyorsan, hogy kellőképp kiélt legyek, és ne hagyjanak el emiatt? Mert akkor bizony bele kell húznom! :D (Most vagyok 26, még szűz vagyok.)


No comment. Komolyan, amelyik férfinak emiatt nem kellek, hát az mehet a levesbe.

2011. ápr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!