Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiak szerintetek mitől van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak szerintetek mitől van h x év után jobban kívánod a párod? Nem a kapcsolat elején van ez a nagy szenvedély?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy mostanában valahogy jobban vonzódik hozzám.

Kapcsolatunk első évében is nagy volt a szenvedély aztán a következő 1 évbe már nem annyira pedig allandoan azon voltam h elcsabitsam. most 2 év elteltével meg azt veszem észre h olyan mint a kapcsolatunk elején, és nem tudom megmagyarázni de nem a tipikus káros vagyok dugjunk hanem konkrétan én valtom ki belőle. Mi változtatott igy2 év elteltével?



júl. 12. 16:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ràjött hogy többet érsz jobb vagy mint a szerető akit eddig dugott stikàban.
júl. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

2ev, az még a kapcsolat eleje hidd el.

Majd ha 20ev után is így lesz akkor örülj.

júl. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de 2 év az nem nagy idő. Azt hittem, hogy a kérdés kb 10-15 évre vonatkozik.
júl. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
En értem h nem nagy idő csak a 2 évbe nem éreztem rajta h odáig van.es azért az 1 teljes év. És én nem változtam abban az 1 évben semmit.
júl. 12. 22:28
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy most kezd el igazán kötődni és ez így jelenik meg nála többek között.
júl. 13. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hat fura ha 2 év után kezd csak
júl. 13. 17:08
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne agyalj, orulj neki
júl. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A harmadik év eleje ugyanúgy a kapcsolat eleje, mint a második év.

Hogy a második évben miért lankadt a gerjedelme irántad, az érdekes kérdés, nekem nem stimmt, az biztos, én is filóznék rajta. Minden variáció is előfordulhat, sanszos, hogy képbe került egy harmadik, és kivárt, hogy eldőljön, merre menjen tovább: veled mélyítse tovább a kapcsolatot, vagy még időben dobjon a másik kedvéért.

Amúgy idővel kurvára nem kívánod jobban a másikat, sőt. Elhal a szexuális vágy meg az érdeklődés (persze vannak kivételek, ide is fog kommentelni majd egy 47 éves faszi, aki még most is, húsz év házasság után is ugyanúgy kívánja a nejét, és mindennap van szex, de a kapcsolatok többségében vagy a nő vagy a férfi miatt teljesen elhal a szex meg a vágy legkésőbb a hetedik-tizedik évre).

aug. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem így van 8# ahogy írod. Nagy tévedésben vagy. Nem az 20 éve házas faszi vagyok. Ha jó a szex a másik féllel, az akkor is jó marad és a sok kis puhap*csü proli eltörpül a pár mellett. Lehet javítani, jobban élvezni azt amit addig nem feltétken isnert, tudott a saját testéről. Idő kell mindehez.
aug. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Akkor tévedtem, köszi, hogy szóltál. Most már látom, hogy tévedés az a havi ezer itteni kérdés meg hozzászólás, ami arról szól, hogy egy párkapcsolatban valamelyik fél már nem óhajt szexelni, holott az elején minden faszq volt. Saját kapcsolatomban is tévedtem, hiába volt az elején kurvq jó a szex (változatos, izgalmas, vad, kielégítő), most meg évek óta nem dugunk, ez csak tévedés, hisz megmondtad, hogy ha elején jó a szex, az úgy is marad. Csak tenni kell érte. Na most az is tévedés, hogy tettem érte milliószor, de nem volt foganatja, ez is csak illúzió volt, nem is tettem semmit. Tévedtem.

Azt nem igazán értem, mi van pontosan a puhapöcsű prolikkal. Másrészt nekem a proli mentalitásról meg viselkedésről ezer minden más előbb eszembe jut, mint az erekciós zavar.

aug. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!