Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Visszavonulót fújnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Visszavonulót fújnátok ha a kiszemeltetekről kiderülne hogy kapcsolatában fizikálisan is bántalmazták ami miatt nagyon bizalmatlan és a velejárók?

Figyelt kérdés

A válaszotokat meg is indokolnátok?

Hasonló helyzetbe kerültem. Nem akarom feladni ezt a lányt már hetek óta tetszik és nagyon megszerettem ez pedig most derült ki. Ezzel minden esetre sok mindenben megvilágosodtam a velem való viselkedésével kapcsolatbam. Egy felől megszállt egy jó nagy adag empátia és megértés irányába és máris sok mindent máshogy látok, ,másfelől nincs az ilyenben tapasztalatom mit lehet mit nem és félek hogy csak elrontok mindent. Nagyon szép, kedves okos lányról van szó, nem gondolná az ember. Ti mit tennétek?



2019. jan. 18. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Volt ilyen barátnőm. Nehéz volt vele sokszor ez tény, de megtanultam "kezelni" és amíg tartott nagyon jó volt. Más miatt lett vége. Jó szívvel gondolok rá a mai napig. Nem egy kihívásként tekintettem rá vagy egy elfuserált emberként, nem ő tehetett róla hogy olyan lett bizonyos dolgokban amilyen. Szerettem őt és meg akartam érteni.

Ezt neked kell tudnod, érezned hogy te képes vagy-e rá. Szereted-e őt annyira, ér-e neked annyit, hogy extra dózis türelemmel és megértéssel legyél iránta, de ne kezeld őt lelkibetegként (akkor sem ha tényleg az). Azt írod hogy emaptikusabb és megértőbb lettél vele. Ez jó jel a részedről. Nekem úgy tűnik te nem futamodtál meg csak kicsit meginogtál ami érthető. Ha szereted és megérted úgysem fogsz sok mindent "elrontani". Majd ő segít ha kell.

De ha úgy érzed nem tudnál ezzel együtt élni akkor inkább hagyd a lányt hogy találhasson idővel olyan valakit maga mellé aki úgy szereti ahogy van.

Érzed azt egyáltalán hogy valamennyire nyit feléd? Az sem mindegy többnyire hogy mennyi idő telt el a bántalmazó kapcsolat vége óta. Mindenestre óvatosan közelítsék, főleg ha friss a dolog.

Sok sikert!

33/F

2019. jan. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt olyan barátnőm, akit 11 évesen megerőszakoltak(16 éves volt, amikor összejöttünk). Eszem ágában se volt menekülni. Inkább segítettem neki kilábalni a helyzetből. Ez sikerült is. Boldogok voltunk együtt. Ha nem tizenévesek lettünk volna, akkor még ma is együtt lennénk.
2019. jan. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, próbálnék megértő lenni. De persze nem vagyok szent, ha hetek,hónapok után is azt látom, hogy hozzá sem érhetek, szex meg fényévekre akkor nem bírnám.
2019. jan. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mik azok a velejárók? Nekem is volt ilyen barátnőm, kettő is. Az egyik nehezen tudta kezelni az indulatait, ha dühös volt, akkor egy hétig nem nyugodott le. Nagyon érzékeny volt a kapcsolatunk állapotára, ha kicsit is gond volt, akkor rosszul élte meg a szexet. Mivel az idő döntő többségében nagyon jól éreztem vele magam, ezért elég sokáig voltam vele. De el tudom képzelni, hogy valaki annyira sérült, hogy nem vállalom. Egy párkapcsolat nem kórház.
2019. jan. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!