Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiak! Számotokra mi okoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinga8 kérdése:

Férfiak! Számotokra mi okoz undort egy nőben?

Figyelt kérdés
Mi az ami undorító szerintettek egy nő külsején, vagy akár belsőleg?

jún. 29. 18:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
26%
Ha biszex pasival folytat(ott) bármilyen viszonyt!
jún. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
61%
A túlsúlyos, vagy pl alaktalan a feneke. A dagadt csajok alapból borzasztóak, de a közepesek ugyanígy irritálnak, ha kihívóan öltözködnek
jún. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

ha bajusza van az engem taszít. vagy ha a pénzre, egzisztenciára hajt és hogy meghívassa magát.

mondjuk az is szemét egy dolog, ha tök jól megy neten az ismerkedés és az első randi is nagyon bíztató, majd eltűnik, vagy azt mondja h ennyi volt. nem tudom miért kell megjátszani ennyire a dolgot, ha amúgy nem jövök be vagy nem akar semmit. nem vagyunk már gyerekek.

jún. 30. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Srias87 ***** válasza:

Külsőleg ha igénytelen, nem ad magára, meg ha szőrös a lába!

Belsőleg, ha kétszínű, es bunkó!

jún. 30. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
61%
Ha dagadt. Ha buta. Ha aranyásó. Ezzel a hárommal kb le is fedtem a nők 75%-át.
jún. 30. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
25-os annyira igazad van.
jún. 30. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!