Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A biszex, meleg férfiak miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biszex, meleg férfiak miért olyan rámenősek a társkereső oldalakon? Miért nem értik meg hogy egy hetero emberben undort kelt a közeledésük?

Figyelt kérdés
sokszor rám írnak és olyankor tiltani szoktam őket, mert ha csak nem reagálok folyton próbálkoznak. Mi lehet az oka?

2016. márc. 31. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk talán az hogy nem reagálsz. Írni kell egy egyszerű "nem"-et és kész. Ha utána sem hagy békén akkor tílts.
2016. márc. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom köztük is vannak pofátlanok vagy éppen nem túl okosak mint a heterók között. Néha lány ismerőseim megmutatják milyen üzeneteket kapnak ismeretlen férfiaktól facebookon, és milyen stilusban. Gondolom ugyanez a kategoria. Biztos a heterok, bisexek és homok között is vannak olyanok akik primitív módon kezelik a társkeresést.
2016. márc. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
A férfiak eleve rámenősek valamennyire. Beállítottságtól függetlenül.
2016. márc. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
az,hogy meleg társkeresőre regisztráltál?
2016. ápr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

#4 :D :D

Tényleg !! Mi a faxnak regizel meleg oldalraa???

Kis kocsog :)

2016. ápr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

mondjuk én meleg vagyok, de ez a rámenősség biszex férfiakra jellemző. undorító szerintem, minden nap más faszát szopják.

a meleg társkeresőn egyébként a legtöbb ember ilyen.

2016. ápr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

6-os biszex vagyok és nektek melegeknek nem undorító meleg parkokba, homo bárokba fűvel fával csinálni? Pont nem ránk biszexekre jellemző ez, akiknek családjuk, barinőjük van és diszkréten élnek, nem mi fogunk fűvel fával lefeküdni, akik nem reklámozzuk az ilyen hajlamainkat..

És valószínű nem mi nyomulunk mindenkire, küldözgetjük fűnek, fának a képeinket...


Kérdező azért írnak rád, mert sok bi heteroként hirdeti magát, ha sokan írnak rád az azt jelenti jó pasi lehetsz, megértem ez teher neked, de próbáld elfogadni és írd ki az adatlapodra, hogy minden férfit aki rád ír tiltasz. Ebből az értelmes leveszi te valóban hetero vagy. A szitut meg kezeld lazán, nincs értelme ezen dühöngeni, jó pasi vagy rád írnak, ezt fogd fel pozitív megerősítésként.

2016. ápr. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
95%

"6-os biszex vagyok és nektek melegeknek nem undorító meleg parkokba, homo bárokba fűvel fával csinálni? Pont nem ránk biszexekre jellemző ez, akiknek családjuk, barinőjük van és diszkréten élnek, nem mi fogunk fűvel fával lefeküdni, akik nem reklámozzuk az ilyen hajlamainkat..

És valószínű nem mi nyomulunk mindenkire, küldözgetjük fűnek, fának a képeinket..."


Na figyelj. Hatos vagyok és nem csinálom fűvel fával. Mindössze 3 szexpartnerem volt eddig. Kimered jelenteni, hogy mi melegek vagyunk ilyenek, ti biszexek meg szentek? Hány olyannal találkoztam társkeresőn pl vagy akár itt, hogy barátnője, felesége van, de azért pályázik a farkamra. Undorító. A legtöbb biszex csak szexet akar, küldi magáról a hülye képeit köszönés helyett. Nem képesek a rendes szeretkezésre.


Úgy állítod be, mintha titkolni kellene ezt a hajlamot. Nem mondom, hogy reklámozni kell, de az nem baj, ha valakinek vannak ilyen hajlamai. Az írásod alapján magad ellen is beszélsz, ahogyan a melegekről vélekedsz. Ne általánosíts! Én nem mondom, hogy az összes bi ilyen, de szerintem egyszerűen undorító az a viselkedés, amit a legtöbbjük csinál.

2016. ápr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!