Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg egy társkeresőn?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg egy társkeresőn?

Figyelt kérdés

kérdésem az lenne, hogyha van manapság egy visszahúzódó, biszex srác, aki szeretne ilyen szexhavert, és egyébként ilyen "titokban meleg" tehát nem tudja a fél világ... :D

egy ilyen srác egy társkeresőn, mint pl a romeo, találhat magának megfelelő személyt?



2015. jan. 19. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden zsák megtalálja a foltját!
2015. jan. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A romeo az egy meleg társkereső te okos :D
2015. jan. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van rá sansz hogy találsz. De könnyű dolgod nem lesz arra készülj fel. De ha elég ideig próbálkozol biztos lesz ilyen srác. Én is találtam romeon.
2015. jan. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2-es! most beégtél!
2015. jan. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha szálkás izmos testalkatod van, akkor már csak engedned kell, hogy a kéjencek elcsócsáljanak.
2015. jan. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Simán találsz.

A kérdésedből azt szűröm le, hogy vidéken élsz.

Attól, hogy kiderül nem kell félned. Senki nem fog abból reklámot csinálni, hogy ott ismerkedett meg veled.

Nekik is ugyan az az érdekük mint neked.

2015. jan. 20. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ftf1983 ***** válasza:
100%
Miért ne találhatnál Romeon? Nagyon sok féle srác van ott, csak legyél türelmes.
2015. jan. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is próbálkoztam ott, de kb első nap jött ilyen 60 levél, de viccen kívül annyi. Átnéztem az összeset, de 5ből 4 pénzért akart velem, és küldte a "szerszámait" is mellé. Viszont ha fiatal vagy és netalántán Pesti is, akkor lehet nem kell Rómeóra menned, hanem írhatsz is (nekem) :P


17/f

2015. jan. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
hogyne én is ott találtam.
2015. jan. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!