Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Iszonyú hiányérzetem van,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyú hiányérzetem van, amiért nem voltam soha szűz lánnyal. Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam szűz lánnyal, és már valószínűleg nem is leszek, tekintve hogy már 25 éves vagyok, és ebben a korosztályban nem jellemző a lányokra, hogy még ártatlanok lennének. Van bennem egy hatalmas hiányérzet, úgy érzem lemaradtam valamiről. Hallottam már azt a dumát hogy ez nem nagy dolog. Próbáltak azzal nyugtatni, hogy örüljek, hogy nem kellett "szenvednem" egy szűz lánnyal, és hogy mennyivel jobb, ha már tapasztalt, de nem érzem ezeket megnyugatónak. Tudom hogy a legtöbb lánynak nem valami élvezetes az első alkalom, és éppen ezért megtisztelve érezném magam, ha egy lány megbízna bennem annyira, hogy velem veszítse el az ártatlanságát.


Az előző, 3 évig tartó kapcsolatom is azért ment tönkre, mert nem múlt el belőlem ez a hiányérzet. Így soha nem leszek képes boldog lenni egy párkapcsolatban. Mit tehetnék? Nem akarok egyedül meghalni.



jún. 5. 07:56
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:

#35:


Nem kell leírnod, hogy önbizalomhiányos vagy, teljesen logikus.


"Tudom hogy a legtöbb lánynak nem valami élvezetes az első alkalom, és éppen ezért megtisztelve érezném magam, ha egy lány megbízna bennem annyira, hogy velem veszítse el az ártatlanságát."


A megtiszteltetés arra utal eléggé erősen. Bár egy lány ha szűz nem biztos, hogy azért fekszik le veled, hogy neked tisztelegjen. Simán lehet, hogy csak túl akar rajta végre jutni.

jún. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 A kérdező kommentje:

#41 Tehát abban megegyezhetünk, hogy én nem mondtam egyszer sem, hogy önbizalomhiányosnak érezném magam.


Én sem azért állok be a boltban a sorba, hogy kifejezzem a mások iránt való tiszteletemet, hanem mert csak túl akarok esni a vásárláson, és ez a legeffektívebb mód arra, hogy ez balhé mentesen sikerüljön. Attól még más gondolhatja, hogy megtisztelő, ha várok.

jún. 5. 10:37
 43/55 anonim ***** válasza:
Hogyan lehet összehasonlítani a boltban vásárlást a szüzesség elvesztésével? Tényleg nincs ki mind a négy kereked. Remélem soha az életben szűz csaj nem ad neked esélyt!
jún. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
56%
Még mindig etetitek az incel trollt? A módiknak is bejön a kis kandúr. 🚬☕
jún. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 A kérdező kommentje:

#43 Milyen esélyt? Az előbb még azt hangoztattad hogy ez nem erről szól.


Az is elég feltűnő, hogy nem érted a metafórákat.

jún. 5. 10:43
 46/55 anonim ***** válasza:

Miért lenne esélytelen 25 évesen szűz lányt találj? Barátom 26 éves volt amikor elvette a szüzességem amikor én 16 éves voltam.

Azóta is tart a kapcsolatunk... Szóval alkalmiba biztos nem fog veled kefélni elsőre senki...

jún. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 A kérdező kommentje:
#46 Nem igazán mozgok olyan körökben ahol sok 16 éves lány lenne. Alkalmi kapcsolatot soha nem kerestem.
jún. 5. 11:03
 48/55 anonim válasza:
0%
Ha egy nő már hónapokig akár évegik nem volt palival,ugyan úgy össze tudd szűkülni mintha szűz lenne...Azért egy szűz lánynak valóban nem kellemes az amikor egy kiéhezett pali órákig csinálja😅 szegény végig szenvedi és nem is annyira élvezetess,legalább is nekem inkább fájt mint élveztem,nekem hónapokig fájt és sok ideig nem élveztem😅szerintem sokkal jobb,olyannal csinálni akivel együtt tudjátok élvezni az akcentust😉Sokkal jobb élvezetesebb,és vele tudsz mit kezdeni egy szűz lánnyal nem,nekik ez kellemetlen vagy is nekem az volt 😆
jún. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:

Ó, egy szexi akcentus... nincs is annál élvezetesebb.🤣

Arról nem is beszélve, hogy a kiéhezett pali meg az órákig csinálás két különböző, metszés nélküli halmaz.😏

jún. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 gabor49 ***** válasza:
keressél szűz lányt ennyi
jún. 6. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!