Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Iszonyú hiányérzetem van,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyú hiányérzetem van, amiért nem voltam soha szűz lánnyal. Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam szűz lánnyal, és már valószínűleg nem is leszek, tekintve hogy már 25 éves vagyok, és ebben a korosztályban nem jellemző a lányokra, hogy még ártatlanok lennének. Van bennem egy hatalmas hiányérzet, úgy érzem lemaradtam valamiről. Hallottam már azt a dumát hogy ez nem nagy dolog. Próbáltak azzal nyugtatni, hogy örüljek, hogy nem kellett "szenvednem" egy szűz lánnyal, és hogy mennyivel jobb, ha már tapasztalt, de nem érzem ezeket megnyugatónak. Tudom hogy a legtöbb lánynak nem valami élvezetes az első alkalom, és éppen ezért megtisztelve érezném magam, ha egy lány megbízna bennem annyira, hogy velem veszítse el az ártatlanságát.


Az előző, 3 évig tartó kapcsolatom is azért ment tönkre, mert nem múlt el belőlem ez a hiányérzet. Így soha nem leszek képes boldog lenni egy párkapcsolatban. Mit tehetnék? Nem akarok egyedül meghalni.



jún. 5. 07:56
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
80%
Sokat nem vesztettél vele.
jún. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:
#2 Húha, hát ezzel aztán meggyőztél.
jún. 5. 08:16
 3/55 anonim ***** válasza:
93%
Inkább el kéne menned terápiára, hogy miért vagy ennek a megszállotja.
jún. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
93%
Nálad ez inkább fétis. Miért fontos, hogy szűz legyen? Dicsőség, hogy te voltál az első? 🤷 Nem nagy dolog, hidd el nekem.
jún. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
78%
Pszichológus
jún. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:
#4,#6 Voltam pszichológusnál, nem segített.
jún. 5. 08:28
 7/55 A kérdező kommentje:

Bocs az előző válasz a hármasnak, és az ötösnek ment.


#4 Leírtam, hogy miért fontos.

jún. 5. 08:29
 8/55 anonim ***** válasza:
84%
Nem hiszem, hogy voltál terápián. Ne kamuzz. Tényleg menj el.
jún. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
78%
Ha tippelnek kellene, nem hogy szűzzel, de semmilyen lánnyal se voltál soha.😅
jún. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:
#9 Ha nem hiszed el a kérdező állításait, akkor felesleges kérdésekre válaszolnod. Durva hogy ezt el kell mondani egy olyan oldalon, ahol első sorban kérdésekre lehet válaszolni.
jún. 5. 08:33
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!