Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért drágák a prostik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért drágák a prostik?

Figyelt kérdés
Most első sorban budapesti rosszlányokra gondolok. Kíváncsiságból felhívtam néhányat a leghíresebb magyar hirdetőportálról és most 2023-ban egységesek az árak. Az átlag egy óra 30 000 HUF. De volt olyan, hogy 40 E és még csak nem is nézett ki kiemelkedően jól (átlagos vékony tini). Legyen tini, rút, idős, szép majdnem mindnek ennyi az ára. Na már most egy: nem adóznak a bevételük után, kettő: háromnegyedük dörzsölt flegma kedvszívó vámpír, három: majdnem minden gumiban történik (konkrét testi érintkezés a két nemi szerv között nincs), négy: a két lábuk széttárásához nem kell szakképzettség, öt: a higiéniás állapotok nem mindig megfelelő. Ha csak húsz nappal számolunk minimálisan két vendéggel 1200000 a bruttó bevételük (rezsiköltségeket nem levonva). De ennél jóval több lehet, mert több vendégük is lehet napi kettőnél. Jó tudom, hogy mi drága az relatív kérdés. Én most az átlag jövedelmekhez viszonyítok.

2023. aug. 4. 19:24
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
86%
Mihez képest drága? Egy lakásfelújításnál sokszor már a "kiszállási díj" és hasonlók 5ezer, és a "mester" még lóf_szt sem csinált. Ehhez képest 30 nem sok szexért :D
2023. aug. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
Jah hát igen kezdèskènt a mester adózik. Ha vannak alkalmazottai mèg az ő fizetèsük után is adózik. A szakmai tudást, amit minősèget jelent azt is meg kell fizetni.Lakásfelujìtásnál a megrendelt munka vègtermèke haszonèlvezeti cikk. Mìg szemben a prostiknál, ami csupán egy röpke èlmèny.Ha kihìvsz egy mestert kikèrni a vèlemènyèt ès esetleges árajánlatát az üzemanyagköltsègbe ès az ő idejèbe kerül. Nem összehasonlìtható a kettő.
2023. aug. 4. 23:56
 23/43 A kérdező kommentje:
De persze a Mesterek között is vannak minden hájjal megkent gátlástalan szemtelen üzletemberek, akik tùlárazzák magukat. Való igaz.
2023. aug. 5. 00:16
 24/43 anonim ***** válasza:
76%

Egy sima Soba tesztaert a sparban/tescoban miert kernek el mar lassan 600ft-t, amikor 1 eve 250-ert is megkaptad? 1. inflacio, 2. mert megtehetik (mindegy h szar ize van vagy nagyin finom, nem eszerint arazzak). Nem kell messzire menni a gondolkodasban, a legegyszerubb dolgoknal is ugyanez a helyzet..


Azt irni hogy csunyak meg nem erdemlik meg azt a penzt, amit elkernek; ne menjen akkor az ember fia hozzajuk 🤣 megis van aki megfizeti oket 😏 szoval ezert is fenntartjak ezt az arat. Ha nem tetszik, menj a lakasra a rosszlanyhoz, amit irtal :/

Eleg egyszeru okok.

2023. aug. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
88%
Te nagyon meg lehetsz keseredve, es tul sok prostit probaltal ki. Nem kene ennek a szenvedelynek elni haver, orulj hogy van gumi, mit akarsz elkapni toluk? Egy kis HPV2-t, HIV-et, Clamidiat? :/ vagy a sajatodat akarod szegenyeknek atadni? Hat akkor meg ok jarnak jol, hogy gumit kell hasznalnod 😅 Nagyon nem veszed oket emberszamba, ez is egy munka es milyen sok embernek oromet okoznak, koztuk neked is. Nem veletlen, hogy HATALMAS business ez, menj csak Dubai-ba vagy Bankok-ba, ez ennek a fovarosai :/ Ha ekkora igazsagtalansagnak erzed, ne tamogasd az ipart, ilyen egyszeru. Mast nem tudsz tenni. De ha lehetne valszeg neked azert fizetnenek, hogy ne legyen dolguk veled (legalabb meglenne a semmit tevessel a havi tobb millad).
2023. aug. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
88%
mert fizetnek érte ennyit, ha nem fizetne senki ennyit akkor alacsonyabb árakon csinálnák.
2023. aug. 5. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
86%

Így van, ahogy az előző is írja.


Kereslet-kínálat.

2023. aug. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
86%
"ami csupán egy röpke èlmèny." Kérdező, ez akár egy mozifilmre vagy bármilyen szolgáltatásra elmondható :D
2023. aug. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
61%
Lehúztak mi? azt idges vagy xd
2023. aug. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
75%
Nekem egy jó prosti 200k is megér.Leszarom ha a prolinak nincs rá pénze...
2023. aug. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!