Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Megszabadulhatok-e az aberrált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszabadulhatok-e az aberrált perverzióimtól vagy velük kell leélni az életemet?

Figyelt kérdés
30-as pasas vagyok. Heteró párkapcsolatban élek, és őszintén szeretem a páromat. Ugyanakkor a fantáziálásom a fiúk felé is orientálódik. Imádok orvos beteg szerepjátékot játszani férfiakkal. Szexuálisan beindít egy ápolt fiú-láb nyáron, ha papucsban látom. A szőrtelen kicsit izmos testű srácokra is gerjedek. De ezek nekem rossz dolgok, hogy nem tudok szabadulni belőlük. Ne azt írjátok hogy tarkólövés, meg hülye állat stb stb, mert az eszem mást mond, mint a rossz fixációim. A kérdés inkább az, hogy törölhető-e az aberáció vagy csak fegyelemmel kordában tartható? (ez van most)
2008. dec. 24. 09:13
 1/5 Srapnel ***** válasza:
88%

Nem kell ellenük nagyon harcolni. Tieid ők. A szexuális fantáziák nagy része pedig nem azért van, hogy be is teljesítsék őket. Én is fantáziálok mindenféléről, de ha ott lennék, hogy na, most meg lehet valósítani, inkább nem tenném.


Ha nagyon zavar, menj el pszichológushoz, aki az okait is fel tudja kutatni.

2008. dec. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Hát, én a helyedben kipróbálnám egy sráccal (persze megbeszélni előtte az asszonnyal). Esetleg hármasban egy bi pasival. Valószínűleg utána máshogy állnál hozzá utána. Ha a párod nyitott és elfogadó, és utána is izgatnak a srácok is, még elfojtanod sem kell.


Ha ezt nagyon nem akarod, akkor fel kell deríteni az okokat (bár az hogy azonos neműekhez is vonzódsz, sokszor nem pszichológiai eredetű), majd ezek alapján kiiktatni az általad "perverz" és "aberrált" jelzőt kapott vágyakat. Ebben segíthet egy pszichológus, pszichiáter, de akár csak egy megfelelő beszélgetőtárs, valaki aki hasonló "problémákkal" küzd, de magadtól is sikerülhet.

2008. dec. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2008. dec. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ezt nem mondanám egy aberrált perverziónak,szerintem ne foglalkozz vele,a fantázia nem a valóság ne feledd.Ne legyen emiatt rossz érzésed..egyébként ha fantáziádon kivül is érdekelnének a fiuk,abban sem lenni semmi,lehet hogy van egy kis biszexuális hajlamod.Nemhiszem hogy ellehet ezeket nyomni,jobban biztos nem leszel tőle.Remélem segitettem
2008. dec. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet h bi vagy ^^ nem hiszem h ezt el lehetne nyomni valamivel is... minthogy azt is nehéz lenne, h én pl hetero vagyok:D
2008. dec. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!