Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt páromtól jogi úton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt páromtól jogi úton megszabadulhatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem beszélünk hosszú kapcsolatról(1év),de mióta szakítottunk,nem akar leszállni rólam...eléggé beteges módon teszi azt. Tegnap is feljön a lakásomra ,épp főztem,mer vendégeket vártam,erre úgy volt,hogy a Debrecenből érkező vendégek nálam alszanak...De mivel a volt párom elvette a telefonomat és bezárt a saját lakásomba sehogy nem tudtam őket elérni,pedig a Nyugatiba álltak...Rá egy óra múlva nagy nehezen lekászálódtam az utcára,erre futott utánam,és lefogott nagyon erősen. A táskámat szétszakította csak úgy, én meg olyat húztam be neki a pici öklömmel,hogy kiesett a kontaktlencséje,felrepedt a szája,és ömlött az orrából a vér.Ő 77 kg én meg 44..Szóval nagyon bátor...Ez csak 1 történetem volt,ezernyi ilyen van.Szerintetek jogi úton megtudok tőle szabadulni? Előre is köszönöm


18/L


2011. szept. 22. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze,ez már zaklatásnak számít. Kérhetsz távoltartási engedélyt.
2011. szept. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért engeded be? A lakásod jogosan megvédheted, akár lőfegyverrel is.
2011. szept. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jolinar: Az Egyesült Államokban igen, itt Magyarországon nem.
2011. szept. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel zaklatásért. Valószínű, hogy távolságtartási végzés lesz belőle és, ha azt is megszegi akkor akár nagyon rosszul is járhat! A lehető leghamarabb tedd meg a feljelentést!!!
2011. szept. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De, gumilövedékest eddig is használhattál saját portán belül, a törvénymódosítás óta elméletileg éles revolvert is. Az más kérdés, hogy téged hurcolnak meg bárminemű jogos ön- vagy vagyonvédelem esetén (lásd a kerítésébe áramot vezető bácsit).
2011. szept. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nektek.Tény,hogy elvetemült módon viselkedik,mióta szakítottunk(de nem csak azóta).De valamilyen szinten eléggé furdal a lelkiismeret,hogy tegnap ennyire bevágtam neki,ő nagyon dühös volt..De úgy érzem jogosan cselekedtem.
2011. szept. 22. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!