Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakadjak el egy kicsit a páromtól érzelmileg? Nélküle teljesen életképtelen vagyok.

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy nagyon elbízta magát mostanában, és már megalázóan viselkedik velem, mert tudja hogy úgysem lennék képes szakítani vele. Az a baj hogy én hónapok óta itthon vagyok egész nap, mert nem dolgozok, és most nem is tanulok.

És rajta kívül nekem senkim nincs, szó szerint senki.

Barátnőim nincsenek, mind elhagytak valamilyen okból (pasijuk lett vagy más barátnőt találtak)és nem kíváncsiak rám hiába hívom őket, hogy találkozzunk, mindig leráznak. Már évek óta így van, hogy nincsen senki bnőm.


Szóval minden este találkozok barátommal, egész nap azt várom hogy este legyen és vele lehessek, amúgy csak itthon ülök. Nekem Ő az egyetlen emberi kapcsolatom szüleimen kivül. Senki mással nem tudok találkozni és beszélgetni.

Ezért már Őt tekintem egyben barátnőmnek is, mindent vele beszélek meg, azt is amit nem vele kellene.

Szeretnék neki hagyni egy kis szabadságot, hogy például néha kihagyunk pár napot és nem találkozunk. De ez nem megy, mert ha Vele nem találkozok, akkor itthon töltök napokat a négy fal között egyedül. Teljesen értéktelennek érzem magam, és önbizalmam semmi nincs már régóta.

Rettegek attól, hogy milesz ha szakít velem egyszer, és én magamra maradok így teljesen egyedül.

Ha lennének barátnőim megváltozhatna a helyzet, de mégis hol keressek újakat? Ki sem merek menni az utcára egyedül olyan önbizalomhiányom van, de tudom hogy így soha nem is találok új barátnőket. Mit tegyek?


2011. júl. 8. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért van önbizalom hiányod????

Valami bajod van magaddal???

2011. júl. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csúnya vagyok...És a másik oldala pedig, hogy amikor még középiskolába jártam, nagyon sok igazságtalan bántást megalázást kaptam a többiektől. Ki voltam közösítve 4 éven keresztül, és olyan pletykákat terjesztettek rólam rosszindulatból aminek nem volt igazságalapja. Szóval már nehezen nyitok idegen emberek felé, meg még a külsőm is szörnyű. És ez a 2 dolog egyben. :S
2011. júl. 8. 18:46
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát én annyiban különbözöm, hogy a kiközösítést neme engedtem, de szintén baromokkal voltam együtt, szerencsére már nem. Meg a külsőmmel sincs semmi problémám. tudom, hogy biztos vannak akiknek nem jövök be, de magamnak bejövök:)

Mindegy...Ha gondolod küldhetnél képet magadról és elmondom, hogy min lehet rajtad változtatni, ha egyáltalán kell.

Barátnőt meg nem csak a sexy lányok találnak..

Mi az érdeklődési köröd?? Eljárhatnál valami normális szórakozó helyre vagy könyvtárba vagy hasonló.

2011. júl. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Menj el valami közösségbe! Pl. kezdj el sportolni, válassz olyan sportot, ahol társaság is van, vagy nyelviskolába, ha érdekel. Nekem is hasonló volt a helyzetem, annyi hogy nekem akkor még pasim sem volt. Aztán elkezdtem aikidozni, ott új barátokra tettem szert, fiúkra, lányokra is, valamint a jelenlegi páromat is ott ismertem meg :) Szóval érdemes próbálkozni.. Az önbizalomhiány is stimmelt, mára meg "harciassá" tett a harcművészet :D Hajrá, vágj bele valamibe, ami érdekel :D
2011. júl. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is vágj bele valamilyen kezdő nyelvcsoportba vagy sportba.Ott senki nem ismer senkit,és (valamennyire)közös az érdeklődési körötök.Az is egy előnye,hogy nem unatkoznál otthon egész nap.


Nem tudom milyen okból nincs munkád/ nem tanulsz.De esetleg ha ez megoldható,kereshetnél valamilyen melót,ott a kollégáid közt is biztos lesz 1-2 jófej,és tuti összebarátkozol valakivel,hiszen minden nap ott lesztek 'összezárva'.



21/L

2011. aug. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Keress valami elfoglaltságot, mert akkor tényleg csak a párod fogja kitölteni minden gondolatod.
2011. aug. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1. Ha megalázóan viselkedik veled, akkor már nem tisztel, így már nem is szeret úgy mint az normális lenne! Ez egy alap válóok!!!

2. Aki mellől kikopnak az emberek az depresszióba esik. Te is itt tartasz, csak nem veszed észre! Fordulj pszichológushoz! Minden szt-ban van ilyen ha jól tudom. Ez is az alap orvosi ellátás része!

3. Ha nem tiszteled magad, hogy várod el hogy ezt mások megtegyék?!!! A barátod is ezért nem tisztel már! Az pedig az ő emberi jellemhibája, hogy lekezelő és megalázó veled!!

4. Használd a netet! Itt a gyk-t vagy msn-t! Love.hu és ilyenek!

5. A barátoddal szemben kezdj védekezésbe! Elsőre meg fogja lepni, de ha nem állsz ki magadért, akkor esélyed sincs és szociálisan, már így is jól elástad magad! Utána pedig dobd ki!

6. Nyiss a szüleid és a családod felé! Ők ezért vannak!!!!! Beszélgess velük a fiatalkorukról stb!

7. Írj ide választ hogy elfogadod-e ezeket!

2011. aug. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja és légyszi írj privit! Ha nembaj megnéznélek képen mennyire igaz hogy csúnyának tartod magad. Ha csak bemeséled akkor az ki fog derülni!
2011. aug. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!