Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csináljak, nagyon félek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, nagyon félek hogy cikis helyzetbe kerülök?

Figyelt kérdés

most pénteken lesz hogy a párommal anális szexet kiprobáljuk.de én nagyon félek hogy mi lesz ha kakis lesz a pénisze vagy hogy közbe bekakilok.

mit tudok tenni?


2008. dec. 9. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
elötte elmész üríteni majd "kimosod" magad.
2008. dec. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
erre mast nem lehet irni...csak uriteni, es jol megmosakodni... :D
2008. dec. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a beöntés a legbiztosabb. Akkor tuti tiszta lesz minden.
2008. dec. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
nem veszitek észre mekkora kamu kérdés? "kakis lesz a pénisze"XDXDXD
2008. dec. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Menj el WC-zni.

2. Ha még mindig félsz, beöntés, de figyelj, hogy az összes víz kiürüljön, szal ne közvetlenül előtte csináld, hanem pár órával korábban.

3. Mindenképpen húzzon óvszert!


Egyébként meg ha annyira izgatja a fantáziáját az anális szex, viselje a következményeit is! (ha esetlegesen olyan lesz a pénisze)


Bekakilni nem fogsz, de az érzés esetleg meglehet.


Kezdj el sok zöldséget és gyümölcsöt enni, és mozogj kicsit, így könnyebben ürülnek a beleid.

2008. dec. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti annyira izgulnék, ha először csinálnám és megbeszélnénk egy napot az anális szexre, hogy azon a héten székrekedésem lenne. Ennek magától kell jönnie. Már most parázol, hol van még Péntek? Az ilyet nem jó előre megbeszélni szerintem. Hajrá neked!
2008. dec. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!